15 zdjęć Diany, zanim została księżną

Dzieciństwo Księżnej Diany zakończyło się znacznie szybciej niż przeciętna kobieta. Zakochała się w wieku 19 lat, a ślub wzięła w wieku 20. Ale przed jej bajkowym ślubem Diana Spencer żyła stosunkowo spokojnym życiem, które obejmowało lekcje gry na fortepianie, udziały w zawodach sportowych i wyszukiwanie właściwych sukien  lat siedemdziesiątych.

1965

Diana Frances Spencer urodziła się 1 lipca 1961 r. . Przyszła  księżna dorastała w szlacheckiej rodzinie w posiadłości Sandringham w Norfolk.

foto: GETTY

1970

Diana żyła bardzo spokojnym życiem, do czasu kiedy jej rodzice w 1969 roku postanowili  rozwieść się z pomocą prasy, o czym informował Washington Post.  Jako 9-lateka lubiła grać w polo podczas wakacji w West Sussex.

foto: GETTY

1971

Jako uczeń, najpierw chodziła do szkoły podstawowej, a później wyjechała do internatu. Zdaniem  przedstawili Royal Household, Diana szczególnie wyróżniała się  grając na fortepianie i tańcząc w balecie.

foto: GETTY

1974

Diana zawsze lubiła przebywać na świeżym powietrzu. W 1974 roku otrzymała od swojego ojca kucyka, którego nazwała „Scuffle”

foto: GETTY

1978

Po zakończeniu roku szkolnego, odbyło się wesele siostry Diany – Jane Spencer. Podczas wesela poznała Księcia Karola

foto: GETTY

1980

Książę Karol zaczął na poważnie interesować się Dianą. Wówczas Diana mieszkała w Londynie , pracując jako instruktor tańca i jako opiekunka w przedszkolu.  Na zdjęciu jest z  Young England Kindergarten w, przedszkolu Pimlico.

foto: GETTY

1980

Jesienią prasa odkryła, że Diana i książę Karol spotykają się. Kiedy to zdjęcie zostało wykonane, magazyn „Shi Di” relacjonowała, że Diana prowadziła samochód a jednocześnie zasłaniała twarz ręką.

foto: GETTY

1980

W listopadzie Diana otrzymała zaproszenie do domu od Królowej Elżbiety, wywołując tym samym kolejne plotki

foto: GETTY

1980

Zanim Diana stała się ikoną mody, przyszła na 50-te urodziny księżnej Margaret w wieczorowej sukni, okrytej wełnianym płaszczem

foto: GETTY

1980

W grudniu została fotografowana poza swoim domem w Londynie, wywołując kolejne podejrzenia o szybkim ślubie

foto: GETTY

1981

Książę Karol oświadczył się Dianie w lutym. Dostała 18 karatowy pierścionek otoczony 14 diamentami

foto: GETTY

1981

Diana wraz z Księciem Karolem , tuż przed weselem w posiadłości Balmoral

foto: GETTY

1981

Tłumy zebrały się, aby dostrzec przyszłą księżniczkę podczas wizyty w Tetbury w dniu 22 maja 1981 roku.

foto: GETTY

1981

Przed ślubem, Diana była nieustannie śledzona przez media. Tutaj w Windsor, przed wyścigami konnymi Ascot

foto: GETTY

1981

Przez ciągłą presję mediów Diana na parę dni przed ślubem zaczyna być przytłoczona i na meczu polo rozpłakała się przy wszystkich fotografach.

foto: GETTY

 

 

admin

13 Comments

  1. Bardzo ciekawie napisana przeszłość, ale i początek nowego życia Księżnej Diany :). Zrób ciąg dalszy, będzie na pewno interesująco :))

  2. Wydaje mi się, że nie ma osoby, która nie słyszałaby o Księżnej Dianie, ale nie każdy zdaje sobie sprawę, że była aż tak oblegana przez reporterów, dziennikarzy a wystarczy przecież spojrzeć na przyczynę jej śmierci.
    Księżna Diana była piękną kobietą i wcale nie dziwi mnie to, że była uznawana za ikonę mody.
    Pozdrawiam x

  3. Bardzo ciekawy blog i to żaden spam, piszę szczerze. Poruszasz tematy, które mnie bardzo interesują. Wiele czytałam o księżnej Dianie, ubolewam, ze odeszła w taki sposób… Nigdy się z tym nie pogodzę. Wielu dobrych ludzi odchodzi stanowczo za wcześnie… :/ Pozdrawiam.

  4. Dużo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć z tego wpisu. Do tej pory raczej czytałam o jej śmierci a nie życiu. A jeśli już to o czasach gdy była księżna, nie miałam pojęcia co się działo wcześniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *