Które piosenki Demi Lovato lubimy najbardziej?

Demi Lovato od dawna stała się otwartą książką, dzieląc się swoimi zmaganiami z nałogami, problemami ze zdrowiem psychicznym, zaburzeniami odżywiania i trudnościami rodzinnymi, pokonując cienką linię między życiem a śmiercią, aż do przedawkowania prawie śmiertelnego w lipcu 2018 r.

Teraz piosenkarka otwiera się bardziej niż kiedykolwiek, dzieląc się intymnymi szczegółami swojej hospitalizacji i tym co działo się w jej życiu po tym wydarzeniu, w swoim serialu dokumentalnym na YouTube “Demi Lovato: Dancing With the Devil”, którego premiera miała miejsce 23 marca.

Patrząc na Demi Lovato mieliśmy nieodparte wrażenie, że jest silną kobietą, która wie, czego chce od życia. Nikt z nas nie zdawał sobie sprawy jaki dramat odbywa się za zamkniętymi drzwiami.  Piosenkarka wykazała się niesamowitą odwagą opowiadając o swoim życiu w tak szczery sposób, co sprawia  , że ​​ten serial dokumentalny jest o wiele bardziej fascynujący.

Jesteśmy pod wielkim wrażeniem Demi Lovato i mamy nadzieję, że od teraz stanie się inspiracją dla wielu kobiet, które zmagają się z różnymi swoimi “demonami”. 

Serial  “Demi Lovato: Dancing With the Devil” można obejrzeć na YouTube. My jednak postanowiliśmy wybrać jej najlepsze piosenki.

Przewiń w dół i zobacz, które utwory Demi Lovato wpadły nam w ucho:

 What Other People Say

OK Not To Be OK

Sorry Not Sorry 

Stone Cold

Tell Me You Love Me 

Still Have Me

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *