3 sposoby noszenia dżinsów w 2021 roku

Nie kupujemy tego!   Pomimo, że w ostatnim czasie przewija się wiele memów, które widzimy na Instagramie , że nigdy więcej nie założymy dżinsów, a większość z nas siedzi w domu w dresach pracując zdalnie to i tak w sklepach online coraz więcej kupujemy  dżinsów zamiast sukienek. Jak to możliwe?  Nie wiemy,  ale zgadzamy się, że są pewne elementy naszej garderoby, które nas jednoczą, a dżins jest jednym z nich.

Foto: Monikh

Przewiń więc w dół i przekonaj się czego dowiedzieliśmy się  przeszukując sklepy online. Sprawdź  jakie trzy główne  trendy będziemy nosić w dżinsach w 2021 roku 

Proste dżinsy

W 2020 roku nie mogłyśmy opędzić się od  trendów z lat 90- tych. Wiadomość jest taka, że ten  trend potrwa również  2021 roku, jednak w tym roku królować będa dżiny z prostymi nogawkami. Uwielbiamy ponadczasowy wygląd tych kultowych spodni. Wierzymy, że proste dopasowane  nogawki  to będzie  tego czego szukamy tej wiosny.

Niebieskie dżinsy

Kiedy mówimy o kolorze niebieskim,, mamy na myśli dżinsowy niebieski, który jest lekko wyblakły  a nie  jest kolorem indygo. Dobrą wiadomością jest to, że istnieje wiele rodzajów tego koloru  do wyboru i na pewno znajdziesz odcień, którego szukasz. Niebieskie dżinsy sprawiają , że twoja stylizacja będzie   zarówno wyluzowana  a jednocześnie elegancka. Jeśli więc  szukasz ponadczasowych dżinsów, to twojej szafie  powinna znaleźć się para w tym właśnie kolorze. 

Slvrlake/Harvey Nichols

Szersze nogawki

Dżinsy z szerszymi nogawkami są  z ukłonem w stronę sylwetki w stylu lat 70-tych i zdecydowanie trend ten będzie widoczny tej wiosny.  Popularność szerszych nogawek  będzie  utrzymywać się, ponieważ są one tak wszechstronne. I nam to odpowiada.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *