5 dzianinowych trendów jakie zapanują tej jesieni

Nadchodzi czas kiedy ciepła złota jesień będzie ustępowała szarej, deszczowej pogodzie. Oczywiście oznacza to, że będzie trochę bardziej smutno, że dni będą bardzo krótkie a noce niezmiernie długie ale z drugiej strony to idealny czas na pyszne eksperymenty w kuchni i spotkania z przyjaciółmi z kieliszkiem czerwonego wina. Oznacza to również, że możemy pomyśleć poważniej o uzupełnieniu naszej szafy w dzianiny utrzymane w najnowszych trendach i oczywiście nie mamy nic przeciwko temu.

Zadaniem naszej redakcji jest ciągłe podążanie za trendami i pokazywanie ich Wam. I tak ostatnio zauważyłyśmy powrót dzianin, w dużej ilości, które są dosłownie wszędzie. Wybór rodzajów dzianin jest również ogromny, od krótkich dzianinowych sweterków, poprzez długie sukienki (które swoją drogą wyglądają obłędnie z kozakami), do kardiganów, miłych alpakowych swetrów oraz wiele innych. Dlatego wybrałyśmy dla Was 5 rodzajów dzianin, które są najmocniej utrzymane w trendach jesieni 2019.

Sukienki

Dzianinowe sukienki wróciły na modową scenę i dzięki bogu. Idelanie nadają się do kozaków i są przy tym tak bezpretensjonalnie wygodne. Możesz śmiało przechodzić w niej całą jesień, Pasuje zarówno na spacer jak i do pracy.

Bienkovska – Sukienka tuba z golfem

Bezrękawniki

Zauważyłyśmy nieśmiały trend na bezrękawniki. A z nimi jest tak, że albo je kochasz albo nienawidzisz. A przecież można nosić je na tyle różnych sposobów jako obluzowany do prostej stylizacji lub zrobić z nich główny atut całej stylizacji.

Graciela Huam – Bezrękawnik Janice

Kardigany

Kardigany w zasadzie prędzej można było znaleźć w babcinych szafach niż na modowych wybiegach. Ale wszystko uległo zmianie. Okazuje się, że kardigan może być lepszy niż koszula czy bluzka, a na pewno o wiele przyjemniejsza dla ciała. Poza tym ubierasz taki kardigan do swojej ulubionej pary jeansów i jesteś ubrana zgodnie z najnowszymi trendami. Czyż nie miło?

Bizuu – Długi sweter we wzór ART

Komplety

Zupełnie nie rozumiemy dlaczego wcześniej nie lubiłyśmy dzianinowych kompletów? Ale to się już zmieniło. Bo same spójrzcie. Czy są przyjemne w dotyku? Oczywiście. Czy są wygodne? Oczywiście. Czy wyglądasz w nich szykownie? Oczywiście. Musicie bezwzględnie to sprawdzić.

Bad Icon – Spódnica + Sweter Brown

Swetry w żywych kolorach

Neonowe kolory swetrów przewijają się już od kilku sezonów. Nie byłyśmy pewne czy przetrwają jeszcze kolejny ale okazuje się, że jak najbardziej światowi projektanci kochają jasne, żywe kolory dzianin. Z czym je łączyć? Stylizacje uliczne mówią wprost – ze wszystkim! I nie bójmy się łączyć razem ze sobą mocnych kolorów, niech ta jesień będzie kolorowa!

The Odder Side – Sweter Anabelle

Tekst: Izabela Lewandowska

admin