Osobisty wywiad Katy Perry

Katy Perry jest najpopularniejszą osobą Twitterze – posiada ponad 100 milionów fanów. Jest uznawana przez magazyn „Rolling Stone” za jedną z  ikon muzyki pop. Wokalistka wspiera prawa homoseksualistów i bardzo często angażuje się w akcje charytatywne. Poza tym angażuje się także w akcje polityczne, wspierając m.in. Baracka Obamę. Styl wokalistki, którzy przyniósł jej sukces komercyjny, ukształtował się gdy zaczęła interesować się Cyndi Lauper, Shirley Manson, Pat Benatar, Joan Jett oraz Madonną.

Foto: Steven Kline

W osobistym wywiadzie, który miał formę sesji terapeutycznej Katy zdradziła, że kilka lat temu miała myśli samobójcze. Wykwalifikowany terapeuta, Siri Singh, nakłonił ją do wyjawienia swoich najbardziej tragicznych przeżyć. Katy Perry nie chciała ukrywać dłużej swoich problemów. Także teraz, nie jest jest łatwo mierzyć się własnymi traumami. My przeżyliśmy szok!  Nikt nie przypuszczał, że gwiazda może mieć problemy ze zdrowiem psychicznym. Zachęcamy do obejrzenia materiału!

admin

5 Comments

  1. Tak to czasem jest, że ktoś kto jest znany, bogaty – ma też poważne problemy, których jednak nie da się zbyt długo ukrywać… Nie sądziłam, że były to aż tak poważne sprawy…

  2. Myślę, że daje to dużo domyślenia. Przecież aktorzy, czy wokaliści to też ludzie, i oni także borykają się z wieloma trudnymi problemami.

  3. Wow, kto by się spodziewał. Ja zawsze miałam Katy za pozytywnie zakręconą kobietę. Dawno temu nawet chodziłam do gimnazjum z podobną dziewczyną, która się z nią utożsamiała i zawsze się śmiałam, że to Katy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *