9 najlepszych trendów modowych z serialu „Przyjaciele”, które nadal są aktualne.

Serial „Przyjaciele: Spotkanie po latach” sprawiło, że wielu z nas wybrało się w podróż w przeszłość, aby uczcić nasz ulubiony serial komediowy. Jeśli więc szukasz kolejnej wymówki, aby ponownie obejrzeć wszystkie 10 sezonów „Przyjaciół”, oto ona: moda. Po bliższym przyjrzeniu się Rachel, Phoebe i Monice, można odnieść wrażenie, że są tak naprawdę poważnymi pretendentami do ponadczasowego stylu. Chociaż wiele rzeczy w serialu nie datuje się tak dobrze – po pierwsze, rażący brak różnorodności – moda przetrwała próbę czasu, a przede wszystkim możemy wynieść wiele lekcji stylu, których możemy się nauczyć od trzech czołowych dam.

Spójrzcie na Rachel i jej doskonałe klasyczne stroje biurowe, zwróćcie się Moniki po lekcję ponadczasowej monochromatyczności lub trwałego uroku koszuli w kratę; podczas gdy osoby o bardziej artystycznej wrażliwości jak Phoebe zwrócą uwagę na nadmierne ozdoby do włosów.

Oto stylizacje, które planujemy naśladować w tym roku z ulubionego serialu komediowego.

Kolor ice-cram

Foto: Getty Images

Odcinek, w którym Ross i Rachel w końcu spotykają się po raz pierwszy, również szczyci się tym kluczowym momentem w modzie. Pastelowy, cytrynowożółty golf Rachel ma sportowy charakter, który bardzo pasuje do dzisiejszego postpandemicznego stylu. Ponadto lodowe kolory kontrastujące z czarną mini spódniczką.

Sweter oversize

Foto: Getty Images

Jako królowa zwariowanego i wygodnego stylu, Phoebe przeżywa wiele wspaniałych momentów z dzianiny, nie bardziej niż wtedy, gdy nosi ten duży sweter ozdobiony zwierzęcymi ozdobami w drugim sezonie. Jej stylizacja, stylizowana na zwiewną spódnicę maxi, często pojawia się na wybiegach w jesienno-zimowych kolekcjach. Dodatkowe punkty za samą gumkę Balenciaga.

Koszula w kratę

Foto: Getty Images

Oczywiście, jak wie Monica, koszula w kratę nigdy nie wychodzi z mody, co fachowo udowadnia w czwartym sezonie. W połączeniu z lekkimi dżinsami, prostymi tenisówkami, styl jest stonowany i ponadczasowy.

Neutralny styl

Foto: Getty Images

Kiedy Rachel wkroczyła w nowy świat bycia pracującej matki, jej styl ewoluował, aby do niej pasował. Te neutralne stroje mają w sobie moc – jednocześnie romantyczne i rozsądne. Każdy, kto chce zaktualizować swoją garderobę o uniwersalne elementy, które sprawdzą się również w weekendy, powinien zwrócić uwagę na styl Rachel

Zwyczajne

Foto: Getty Images

Prawdopodobnie najlepszą stylizacją Rachel podczas Święta Dziękczynienia to ten w postaci tej przezroczystej, koronkowej bluzki i koszulki na ramiączkach, które nosiła w ósmym sezonie.

Monochromia

Foto: Getty Images

Garderoba Moniki składała się głównie z kolorów i nadruków, było kilka klasycznych monochromatycznych momentów – takich jak jej jej ubrania do pracy do cateringu z drugiego sezonu. Chociaż jasnobiała kamizelka na czarnej bluzce może wydawać się trochę jak uniform kelnerki, sentyment pozostaje. Minimalistyczna czerń i biel nigdy nie wyjdą z mody – coś, co jest konsekwentnie widoczne na wybiegach w Chanel, Dior i nie tylko.

Dopasowane stylizacje

Foto: Getty Images

Moglibyśmy godzinami rozmawiać na temat profesjonalnego stroju biurowego Rachel, zwłaszcza jej szerokiej gamy spódnic i garniturów. Ten konkretny zestaw wydaje się jednak szczególnie nowoczesny dzięki dopasowanym kolorom i nie różni się od tego, co widać na wybiegach w Sztokholmie i Kopenhadze.

Sukienka w kratkę

Foto: Getty Images

Sukienki w kratę powróciły kilka sezonów temu i od tamtej pory pozostają silnym kandydatem na każde lato.

Zabawne akcesoria do włosów

Foto: Getty Images

Klipsy, gumki, spinki, kokardki, opaski – Phoebe Buffay uwielbiała akcesoria do włosów i rzadko ją widywano bez niczego, co zdobiłoby jej loki. Chociaż rzędy klipów motyli mogą wydawać się trochę frywolne to i tak nam ten styl podoba się. Akcesoria do włosów to wciąż wielki biznes, a ich wpływ jest często niedoceniany.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *