9 nowych rzeczy, które musisz zobaczyć w tym tygodniu

Decyzja, na co wydać pieniądze, nie jest łatwym zadaniem, dlatego zespół Flare! jest zawsze pod ręką, aby poprowadzić Cię przez zastraszający świat zakupów online. Sprawdzamy, co kupić teraz właśnie w tym celu: w każdy poniedziałek przedstawiamy edycję najlepszych nowych rzeczy, które warto zakupić. Stale skanujemy najbardziej stylowe sklepy internetowe, abyś mogła czuć się bezpiecznie wiedząc, że nic nie umknie.

Wiemy, że Twoje wymagania dotyczące mody mogą się znacznie różnić z tygodnia na tydzień – bez względu na to, czy szukasz nieskazitelnie dopasowanej sukienki do pracy czy niedrogich idealnych butów na specjalne okazje. Więc nie tylko zajmiemy się wszystkimi podstawami, ale jako żarliwi wyznawcy uważnej konsumpcji, upewnimy się również, że wszystko, co uwzględnimy, będzie wyglądało tak samo świeżo, jak za rok.

Oczywiście przedstawimy ci również te elementy, które po prostu przyspieszają bicie serca w sposób, który tylko moda może. W tym tygodniu świętujemy wszystko co związane jest z jesienią aurą: botki, sukienkami z długimi rękawami i godnymi pożądania dodatkami. Najważniejsze cechy to elegancja ponad wszystko. Przewiń w dół, aby zobaczyć naszą pełną listę.

LOVIN – Koszula Laveri Black

DOT – Sukienka MIST Mock Neck

BIENKOVSKA – Dwukolorowy cienki sweter

MATIN – Płaszcz klasyk z wełny alpaki

Minty Dot – Pierścionek Good Karma

Loli Pop- Sukienka Sisi Blue

LOVIN – Sukienka Rosella Black

Goshico – Torba do ręki i na ramię XL

Amoreshoes – Kowbojki Gisele

admin