Aktorzy, którzy zostali wyrzuceni z produkcji

Nikt nie jest niezastąpiony. To zdanie jak mantrę powinny powtarzać sobie filmowe i serialowe gwiazdy. Los bywa niepewny, a to że dostają rolę, wcale nie oznacza, że będą mieć ją zawsze. Zobaczcie, kto przekonał się o tym na własnej skórze i z hukiem został wyrzucony z planu filmowego.

Przyczyny zwolnień są różne. Jednak najczęściej to sami aktorzy sprawili swoim zachowaniem, że ekipa z nimi po prostu nie wytrzymała. Zobaczcie, gwiazdy z Hollywood, ale także z rodzimego podwórka, które straciły pracę.

Anne Hathaway

Projekt: Wpadka

Dlaczego: W 2007 roku Hathaway otrzymał rolę Katherine Heigel w filmie „Wpadka”. Krążyły pogłoski, że została zastąpiona przed rozpoczęciem produkcji, ponieważ ona i Judd Apatow mieli różne poglądy na temat jawnej sceny.

Megan Fox

Projekt: Transformens 3

Dlaczego: Fox została zwolniona z trzeciej części Transformers i zastąpiony przez Rosie Huntington-Whiteley. W wywiadzie dla brytyjskiego magazynu Wonderland, Fox powiedziała, że Bay chciał „być jak Hitler na swoich planach” i że jest „koszmarem, dla którego nie warto pracować”.

Shannen Doherty

Projekt: Beverly Hills, 90210

Dlaczego: Aktorka znana była z tego, że wdawała się w bójki na planie zdjęciowym.  Po uderzeniu Tori Spelling,  Aaron Spelling wyrzucił Doherty za złe zachowanie, na prośbę swojej córki.

Stana Katic

Projekt: Castle

Dlaczego: W kwietniu 2016 r. Ogłoszono, że Katic nie wróci do Castle w dziewiątym sezonie. Miesiąc później ogłoszono, że serial nie będzie już produkowany. Faktycznych powodów stacja ABC nie podała.

Isaiah Washington

Projekt: Chirurdzy

Dlaczego: Waszyngton został natychmiast wyrzucony z serialu po użyciu homofobicznej wypowiedzi wobec swojego współpracownika, T.K. Knight (R.I.P. George O’Malley). Ponownie wystąpił w serialu w 2014 roku, co wywołało wiele kontrowersji wśród fanów.

Ryan Gosling

Projekt: Nostalgia anioła

Dlaczego: Gosling, który miał grać tatę Jacka Solomona w The Lovely Bones, został szokująco zwolniony przez reżysera filmowego Petera Jacksona z powodu jego 60-funtowego przyrostu wagi. Gosling przybrał na wadze, ponieważ wyobrażał sobie postać z nadwagą.

Kal Penn

Projekt: Dr.House

Dlaczego: Penn otrzymał propozycję pracy jako asystent dyrektora Biura Administracyjnego Obamy w administracji publicznej, z którego nie mógł zrezygnować.

Thomas Gibson

Projekt: Kryminalne Zagadki

Dlaczego: Gibson został zwolniony z serialu, po tym jak wdał się w kłótnię z producentem serialu

Colin Firth

Projekt: Paddington

Dlaczego: Po zakończeniu nagrywania głosu dla postaci Paddington, producenci stwierdzili, że dojrzały ton brytyjskiego aktora nie był właściwym głosem dla młodzieńczego, niewinnego niedźwiedzia. Firth został zwolniony i zastąpiony przez Bena Whishawa.

Lisa Bonet

Projekt: The Cosby Show

Dlaczego: W latach 1984-1991 Bonet grała Denise Huxtable, najstarszą córkę Cliffa (Bill Cosby) i Claire (Phylicia Rashad) Huxtable. Reżyser podobno pozwolił Bonetowi wyjść po siódmym sezonie z powodu „różnic twórczych”. Aktorka niedawno wzięła udział w nagiej sesji zdjęciowej do magazynu, który przyciągnął uwagę mediów.

 

admin