Best Look: Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence to obecnie jedna z najpopularniejszych i najlepiej zarabiających aktorek. Po raz kolejny zrobiło się głośno, przy okazji najnowszego filmu „mother!” Takiego filmu z udziałem Jennifer jeszcze nie było. Laureatka Oscara to jedna z gwiazd obsady filmu , który przez wielu krytyków jeszcze przed oficjalną premierą nazywany jest najważniejszym thrillerem tego roku. W Polsce film ma trafić do kin  3 listopada.

Z uwagi na swoje 175 cm wzrostu, Jennifer dostawała wiele propozycji pracy w roli modelki, ale to role filmowe interesowały ją najbardziej. Zaczynała od epizodycznych występów w serialach telewizyjnych, na wielkim ekranie zadebiutowała u boku Charlize Theron w filmie „Granice Miłości”. Co ciekawe, wzięła nawet udział w castingu do sagi „Zmierzch”, ale przegrała z Kristen Stewart. Gwiazda nie ukrywa, że ma słabość do słodyczy, dlatego dużo ćwiczy, ale nie przestrzega diet. „Jak można pracować na głodniaka?- śmieje się.

Pomimo (jak sama twierdzi) kilku niedoskonałości aktorka nie boi się odsłaniać swojego ciała. Na czerwonym dywanie najczęściej zobaczyć ją można w obcisłych sukniach od Diora i Prady, które podkreślają sylwetkę i eksponują dekolt. Czas wolny gwiazda chętnie spędza w rodzinnym Kentucky, gdzie najczęściej spotkać ją można w jeansach i wygodnych butach na płaskiej podeszwie.

Foto: Getty

Foto: Getty

Foto: Getty

Foto: Getty

Foto: Getty

Foto: Getty

Foto: Getty

Foto: Getty

Foto: Getty

Foto: Getty

Foto: Getty

Foto: Getty

Foto: Getty

 

admin

16 Comments

  1. Uwielbiam Jennifer. Jak każdy, chyba dzięki Igrzyskom o niej usłyszałam, ale teraz śledzę ją na bieżąco i czekam na „Mother”. Zobaczymy jak to będzie 🙂

  2. Nie jestem jakąś wielką fanką Jennifer Lawrence. Nie przypadła mi do gustu w Igrzyskach Śmierci ale ostatnio oglądałam inny film, w którym grała i nawet niezły był. Może kiedyś się nawrócę na śledzenie premier filmów, w których ona gra 🙂
    Pozdrawiam x

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *