Best Looks: Amal Clooney

Od kiedy stała się żoną George’a Clooneya, zainteresowanie jej osobą nie maleje. Jest ulubienicą prasy zagranicznej, która nieustannie donosi nie tylko o jej zawodowych osiągnięciach, ale także stylizacjach. Amal Clooney to naszym zdaniem jedna z najlepiej ubranych prawniczek, umiejętnie łącząca styl biznesowy z najnowszymi trendami.

Foto: SplashNews

Uwielbia dziewczęce sukienki, które podkreślają jej smukłą sylwetkę. Często nosi spodnie cygaretki zestawione z dobrze skrojonymi kardiganami. Nosi garnitury w soczystych kolorach albo śnieżnobiałe żakiety. W ciepłe dni stawia na kombinezony oraz lejące się spodnie z lekko rozszerzanymi nogawkami. Do swoich stylizacji zawsze dobiera stonowane obuwie – klasyczne szpilki lub pantofle na słupku. Ma sporą kolekcji przeciwsłonecznych okularów z ciemnymi szkłami (teraz dobrze chronią przed fleszami fotoreporterów). Szaleństwo w jej przypadku dzieje się zazwyczaj w kwestii torebek – ich kształtów i kolorów.

Foto: SplashNews

Podczas wieczornych wyjść z mężem, wybiera metaliczne kreacje, często odsłaniające nogi lub ramiona. Na czerwonym dywanie zachwyca imponującymi sukniami, które sprawiają, że cała uwaga jest skupiona właśnie na niej. Pomimo ultra profesjonalnego podejścia do pracy, ma w sobie pierwiastek gwiazdy, co czyni ją jeszcze bardzo intrygującą. Z tego powodu doceniamy konsekwencję z jaką buduje swój wizerunek. Jeśli chcecie wyglądać profesjonalnie i kobieco, zainspirujcie się jej pomysłami.

Foto: SplashNews

Foto: SplashNews

Foto: SplashNews

Foto: SplashNews

Foto: SplashNews

Foto: SplashNews

Foto: SplashNews

admin

11 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *