BEST LOOKS: Kristen Stewart

Styl i uroda Kristen Stewart od samego początku wydawały się kontrowersyjne. Aktorka zamiast na Fashion Week w Paryżu wolała w wyciągniętym topie i trampkach pojechać na festiwal muzyczny Coachella.

Kristen Stewart jest gwiazdą, która nie bardzo radzi sobie ze sławą. Rozmawia z dziennikarzami tylko wtedy, gdy zbliża się premiera jej nowego filmu. Ale i przeciwko temu się buntuje: „Dlaczego muszę opowiadać o swojej pracy? Chcę być aktorką i już”. Nie lubi i nie umie udzielać wywiadów. Jak sama mówi: „Bardzo się wtedy denerwuję. A gdy się stresuję, w ogóle nie myślę”. Jej postawa nie wynika jednak z arogancji. Kristen nie znosi obłudy i ma problem z wygłaszaniem gładkich, nic nieznaczących formułek. W jednym z wywiadów przyznała: „Nie znoszę, kiedy ludzie twierdzą, że jestem niewdzięczna i że mam wszystko gdzieś, ponieważ tak naprawdę nikomu nie zależy bardziej ode mnie”.

Na co dzień Kristen ubiera się w prostym, rockowym stylu. Nosi czarne rurki, legginsy lub szorty. Do tego zakłada t-shirty, koszule w kratę, bluzy z kapturem lub militarne kurtki. Buty to najczęściej conversy lub vansy. Unika makijażu, a jeśli już to jedynie kredką podkreśla oczy, a usta – błyszczykiem. Zwykle chowa się za okularami przeciwsłonecznymi. Natomiast na imprezy wybiera proste kreacje znanych projektantów, które jednak na niej wyglądają bardzo efektownie i sexy. Jednak sama przyznaje, że nie bardzo interesuje się modą. Może dlatego na jedną z premier założyła suknię Eliego Saaba z poprzedniego sezonu, mimo że mogła przebierać w kreacjach z najświeższych kolekcji. Z kolei do seksownej sukienki Yigala Azrouela podczas gali MTV Movie Awards założyla zwykłe conversy.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *