Co Khloe Kardashian mówi na temat swojej ciąży?

Ciąża Khloe Kardashian była tematem plotek na świecie od dawna. I choć nikt z rodziny celebrytki nie wydał jej ani słowem,  Khloe długo nie ukrywała, że jest w ciąży.

„Moje największe marzenie się spełniło! Będziemy mieli dziecko! Czekałam i zastanawiałam się, ale Bóg miał dla mnie plan. Wiedział, co robi. Musiałam mu tylko zaufać i być cierpliwą. Nadal nie mogę czasem uwierzyć, że nasza miłość stworzyła życie! Tristan, dziękuję ci za to, jak mnie kochasz! Dziękuję za to, że traktujesz mnie jak królową! Dziękuję, że sprawiłeś, że czuję się piękna! Tristan, a najbardziej dziękuję ci, że zrobiłeś ze mnie mamusię!” – napisała Khloe Kardashian o ciąży.

Khloe wytłumaczyła też, dlaczego utrzymywała swoją ciążę w tajemnicy przez wiele tygodni.

„Wiem, że utrzymywaliśmy to w tajemnicy, ale chcieliśmy cieszyć się tym z rodziną i przyjaciółmi tak długo, jak mogliśmy. Cieszyć się naszym pierwszym cennym momentem sami. Dziękuję wszystkim za zrozumienie” – wyjaśniła Khloe.

Postanowiliśmy zebrać najciekawsze wypowiedzi celebrytki na temat jej ciąży:

„Jestem teraz tak podekscytowana, że moja córka będzie miała zawsze najlepszych przyjaciół z Chicago i Stormi !! Bóg jest wspaniały!!! Dziękuję Ci, Panie, za naszą księżniczkę. ”

„Kiedy będziesz mieć pewność co do tego, że jesteś w ciąży… wszyscy mówili mi, że będę to czuć. A kiedy odkryjesz, że to kompletne przeciwieństwo tego co mówili, to jest duży szok”

„Początek był naprawdę trudny, ponieważ czujesz się nie na miejscu … i myślałam, że jestem chora. Nie jestem pewna, jaki będzie koniec, ale teraz czuję się całkiem nieźle ”

„Parę lat temu bardzo chciałam zajść w ciążę, ale po pewnym czasie przestałam o tym myśleć, więc kiedy zaszłam w ciążę, byłam bardzo zaskoczona”

„Tristan był przekonany od samego początku że jestem w ciąży i powtarzał :” Myślę, że jesteś w ciąży! ” Kiedy wyjechał do   do Toronto, pobiegłam po test ciążowy”

„Jestem wdzięczna, że  Tristan pojawił się w moim życiu! Pomógł mi przezwyciężyć strach i niepokój, który mam! On zawsze jest spokojny i pewny siebie, jeśli chodzi o nasze dziecko”

„Widzę się z siostrami prawie każdego dnia, więc trudno było mi ukryć ciążę na początku.Wierzę, że są pewne rzeczy, które muszą być prywatne i dla siebie. To wspaniałe  mieć coś, co było po prostu moje ”

„Na początku pierwszy trymestr jest najgorszy i nikt nie wie, że jesteś jeszcze w ciąży i czujesz się najbardziej nieswojo.Myślę, że kiedy ludzie wiedzą, że jesteś w ciąży, dostajesz wiele względów i wiele rzeczy nie musisz robić”

„Spróbuję nie nosić ubrań ciążowych tak długo, jak to możliwe”

„Mój dom to fajny dom dla moich siostrzenic i bratanków. Uprawiamy sztukę i rzemiosło i dużo pieczemy. Lubimy grać na zewnątrz i pływać w basenie. Mam balony z wodą i mamy walki na wodzie. Sam jestem jak wielki dzieciak. W nocy, kiedy ja  opiekuję się dziećmi, organizujemy przyjęcia taneczne. Uwielbiam dawać wieczór ich mamom ”

„Tristan i ja jesteśmy chrześcijanami, chodzimy do kościoła, modlimy się, mówimy o Bogu i duchowości. Wiele moich przyjaciółek chciałaby zajść w ciążę, nie rozmawiając o rzeczach takich jak religia”

„Moim największym pragnieniem jest dorosnąć i być tak fantastyczną mamą, jak była moja mama”

 

 

admin