Co mówi Isabel Marant o swojej najnowszej linii makijażowej?

Są pewni projektanci, którzy natychmiast przychodzą na myśl, gdy pomyślimy o odważnym makijażu na wybiegu. Chanel, Christian Dior, Prada, Gucci- te domy mody prezentują kolory i faktury, które zdobywają uznanie na niemal każdym wybiegu, sezon po sezonie. A Isabel Marant?

Zdrowa, młoda, rozświetlona i świeża twarz. Isabel Marant ucieleśnia leniwe, francusko- cygańskie podejście do piękna. Właśnie dlatego jest tak ciekawym, a zarazem genialnym wyborem dla linii kosmetyków do makijażu L’Oréal Paris. ,,To jest prawdziwa współpraca. Isabel Marant jest synonimem paryskiej elegancji. Ona jest dziś jedną z najlepszych autorskich projektantek. Absolutnie wierna sobie i niezależna. Jest idealnym partnerem dla naszej marki, która dąży do tego, aby każda kobieta na całym świecie czuła się tego warta- mówi Pierre-Emmanuel Angeloglou, prezes L’Oréal Paris Global Brand.

Znana ze swoich botków, akcesoriów i tkanin garderobianych, takich jak grube swetry i inspirowane stylem motocyklowym kurtki i dżinsy, Marant może teraz dodać do swojej listy produktów szminki, cień do powiek i rozświetlacz. Każdy produkt mieści się w eleganckim czarno-białym opakowaniu i ma nowoczesny opis. Pojawią się one na półkach w drogerii. Rozmawialiśmy z francuską projektantką w okresie letnim  aby uzyskać sensacyjne wiadomości o nowej linii produktów, która będzie dostępna jeszcze w tym miesiącu.

Flare!: Kiedy myślę o kobiecie Isabel Marant, przychodzi mi na myśl rozświetlona skóra i mało widoczny makijaż. To bardzo interesujące połączenie. Opowiedz nam o tym.

IM: Moja kobieta jest zawsze całkiem naturalna i nie nakłada zbyt wiele makijażu. Mimo to zwraca na siebie uwagę. Lubi się bawić i cieszyć życiem. Myślę, że są pewne okazje, w których jesteś bardzo szczęśliwa, mając na sobie czerwoną szminkę. Jednak moja idea odnosi się do makijażu, który możesz mieć zawsze na sobie i w każdej chwili być gotowa po wyjściu z biura, aby pójść na imprezę czy randkę. Nawet wtedy, gdy nie masz czasu, aby się do niej przygotować.

Flare!: Czy możesz nam zdradzić, czy masz swój  ulubiony produkt z tej kolekcji?

IM: Trudno powiedzieć. Kocham  czerwoną szminkę. Tę, której zawsze szukam i której nigdy nie mogę znaleźć. W tej linii jest również tusz do rzęs, który jest przezroczysty. To sprawia, że można go używać na brwiach i rzęsach. Nadaje im naturalny i szklisty wygląd, który naprawdę uwielbiam.

Flare!: W jaki sposób byłaś zaangażowana w wybór odcieni oraz formuł do kolekcji? Co z opakowaniem?

IM: Byłam bardzo zaangażowana. Poszłam do laboratorium L’Oréal i pracowaliśmy razem nad kolorami, teksturami i opakowaniami. Opakowanie jest bardzo zabawne, odkryjesz to w drugiej połowie września. Nic więcej nie powiem, sama przekonasz się

Flare!: Jak myślisz, dlaczego kobiety na całym świecie mają taką obsesję na punkcie francuskiego piękna?

IM: Wszyscy lubią wygląd francuskich kobiet, ponieważ mamy to łatwe podejście do piękna, które jest naturalne i pozbawione wysiłku. Jednak mogę Ci powiedzieć, że wkładamy wiele pracy, aby wyglądać na to ,,bez wysiłku”

Flare!: Jesteś znana z noszenia lekkiego makijażu. Opowiedz nam o swojej codziennej pielęgnacji skóry. Czego używasz rano i wieczorem? Czy nosisz czasem makijaż?

IM: Naprawdę nie lubię tego całego makijażu. Myślę, że piękno zaczyna się od tego, jak dbasz o siebie. Dla mnie to jest wszystko na temat dobrego samopoczucia. Kiedy nie czuję się dobrze albo mam suchą skórę w zimę, uwielbiam stosować bardzo jasną pomadkę albo latem lubię nałożyć cienie do powiek, które są trochę rozmazane. To jest zawsze dość zabawne.

Flare!: Dlaczego piękno i kosmetyki są takie ważne dla kobiet? Jaką grają one rolę w Twoim życiu?

IM: Myślę, że to coś, co jest obok ciebie przez całe życie. Myślę, że kiedy znajdziesz ten produkt, który pasuje do Ciebie, to jest coś, bez czego naprawdę nie możesz żyć.

 

 

admin