Codzienne rytuały z Camilą Mendes

Camila Mendes  jest znana z serialu “Riverdale” gdzie gra szykowną Veronica Lodge. Jednak  śmiało możemy powiedzieć, że  jest jeszcze wspanialsza, jeśli to w ogóle możliwe. Niezależnie od tego, czy publikuje zdjęcia na Instagranie , udziela wywiadu, czy też można  ją spotkać  w restauracji ,  Mendes uosabia piękno pod każdym znaczeniem. 

Przewińcie w dół i sprawdźcie jakie swoje ulubione  rytuały pielęgnacyjne zdradziła Camila Mendes.

Poranek

“Mój harmonogram, jak możesz sobie wyobrazić w branży filmowej, jest bardzo niespójny. Jednak staram się wstawać codziennie  o 7:45, żeby poćwiczyć.  Najpierw idę prosto do ekspresu, żeby przygotować sobie  latte a później siadam do mojego dziennika, gdzie opisuje poprzedni dzień. Bardzo to lubię. Kiedy mam więcej czasu, uwielbiam przygotowywać sobie  kąpiel, gdzie  wrzucam bombę do kąpieli Lush”

Poranna konserwacja

“Pielęgnacja skóry to coś, w czym jestem bardzo konsekwentny. Staram się dbać o  moją  skórę na ilę mogę. Jestem bardzo lojalna wobec swoich produktów i lubię być z nimi konsekwentna. Do moich ulubionych kosmetyków należą: Sunday Riley/C.E.O Vitamin C Rich Hydration Cream ; Osea/ Ocean Cleanser ; Sunday Riley/ Auto Correct Brightening + Depuffing Eye Cream for Dark Circles ; Saint Jane Beauty/Luxury CBD Beauty Serum ; Skin Recovery Lotion; Skin Correcting Serum   ”

Codzienna lista odtwarzania

“Zdecydowanie mam przygotowaną playlistę. Nazywa się „Lips to Lids”. Uwielbiam myśleć o tytułach playlist, prawdopodobnie za bardzo. Kiedy zakocham się w  jakimś albumie, to gram go obsesyjnie, cały czas, do końca, aż mam go dość i nie chcę już go słuchać. W tej chwili mam obsesję na punkcie Oklou. Słucham też  albumu Galore i jest naprawdę fajny. A także Kali Uchis, jej album Sin Miedo”

Tanie, ale dobre

“Wszędzie chodzę z pomadką ochronną Burta Bees. Jest też zawsze w mojej kosmetyczce na planie. Używam jej,  zanim nałożę szminkę”

Zapach 

“Mam perfumy zarówno na dzień i na noc. Jeśli tylko załatwiam sprawy używam perfum  Daisy od Marca Jacobsa. Zaczęłam ich  używać od 16 roku życia i nigdy nie zrezygnowałam. Jeśli jest wieczór to  uwielbiam Arizonę od Proenza Schouler”

Warto było

“Niedawno odkryłam, że balsam do włosów Oribe Matte Waves Texture Lotion, który poleciła mi moja fryzjerka z Riverdale jest doskonały. Lepiej oddziałuje na  moje loki i sprawia, że wyglądają pięknie. Naprawdę się w nim zakochałam. Wydaje mi się, że to zdecydowanie godna inwestycja dla każdego, kto ma falowane lub kręcone włosy”

Kiedy gasną światła

Kończę dzień kolejnym wpisem do mojego dziennika. To rutyna, na którą  poświęcam  pięć minut przed snem. Staram się chodzić spać w okolicy północny. Naprawdę ciężko mi zasnąć  wcześniej”

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *