Czy Kevin Hart poprowadzi tegoroczną galę Oscarów?

Kilka dni temu Akademia Filmowa podała informację, że 91. ceremonię wręczenia Oscarów poprowadzi znany komik – Kevin Hart. Niedługo potem sprawy się jednak skomplikowały. Hart został posądzony o homofobię. Media przypomniały jego homofobiczne żarty, wpisy i wypowiedzi. Kevin Hart ostatecznie zrezygnował z prowadzenia gali. „Zdecydowałem się zrezygnować z bycia gospodarzem tegorocznych Oscarów (…) dlatego, że nie chcę odwracać uwagi w noc, którą powinno świętować wielu niesamowitych utalentowanych artystów. Szczerze przepraszam społeczność LGBTQ za moje niewrażliwe słowa z przeszłości” – napisał komik na Twitterze.

W najnowszym odcinku programu „The Ellen DeGeneres Show” prowadząca wyjawiła, że skontaktowała się z Akademią i starała się przekonać jej członków, aby ponownie rozważyli kandydaturę Kevina Harta na prowadzącego oscarową galę. „Zadzwoniłam do nich i powiedziałam „Nie mam pojęcia czy Kevin chce powrócić, jako gospodarz gali. Co sądzicie, o tym, żeby jednak ją prowadził?”,  a oni  odpowiedzieli: „Boże, chcemy, żeby Kevin wrócił. Zrobimy, co w naszej mocy. Chcemy, żeby prowadził Oscary”. 

Zachęcamy do obejrzenia wywiadu Kevina Harta z  Ellen DeGeneres . Mamy też nadzieję, że Kevin poprowadzi tegoroczną galę.

admin