Ekologiczne marki kosmetyczne w sam raz na Dzień Ziemi

Wiemy, jak ważna jest natura i dbanie o środowisko naturalne. Chcemy promować zdrowy tryb życia i pokazać, że bycie eko to świadomy wybór, którego dokonujemy na co dzień.

W kosmetykach ekologicznych nie znajdziesz sztucznych barwników, syntetycznych kompozycji zapachowych czy chemicznych konserwantów. To więc dobra inwestycja dla skóry. Takie kremy i olejki działają delikatnie i nie podrażniają cery. Do produkcji ekokosmetyków zużywa się mniej energii i toksycznych produktów ubocznych. To więc duży atut dla miłośniczek przyrody. Składniki kosmetyków organicznych działają na kilku frontach: potrafią jednocześnie nawilżać, wzmacniać naczynia krwionośne, odżywiać i natłuszczać.

Mokosh

web: mokosh.pl

To marka produkująca naturalne kosmetyki, które ujmują jakością i prostotą. Marka łączy tradycyjne surowce z nowoczesną technologią, kompleksowymi badaniami i ciekawym designem opakowań. Daje początek społeczności, która z uwagą czyta składy na etykietach kosmetyków. Wiedzą, jak stosować różne produkty, aby dały jak najlepsze rezultaty.

John Masters Organics

web: johnmasters-polska.pl

Marka John Masters Organics stworzyła w pełni ekologiczną linię kosmetyków, które nie są testowane na zwierzętach, a z produktów zwierzęcych używany jest tylko miód i wosk pszczeli. W składzie nie znajdziecie sztucznych barwników. Opakowania posiadają minimalne ilości atramentu, nadruki robione są w 100% z makulatury.

Fridge

web: fridge.pl

W laboratorium Fridge powstają kosmetyki według receptur wypracowanych podczas wieloletnich badań.  Można porównać je z laboratorium aptecznym, bo wszystko tu powstaje w małych ilościach, z aptekarską precyzją i na zamówienie. Każde opakowanie jest ręcznie napełniane, a krem jest sygnowany datą i podpisem osoby za to odpowiedzialnej.

 

 

admin