Sprawdzamy początki gwiazd na czerwonym dywanie w Hollywood

Niezależnie od tego, czy odnosili sukces z dnia na dzień, czy też stawali się gwiazdami przez lata, zanim stali się wielkimi , każdy celebryta był kiedyś nowicjuszem na czerwonym dywanie. Podsumowaliśmy nasze ulubione debiuty największych gwiazd Hollywood na czerwonym dywanie, ale przygotuj się: niektóre z nich są zadziwiające.

Elizabeth Taylor (1948)

Elizabeth Taylor stała się sławna jako dziecięcy aktor w filmach takich jak National Velvet. Ponieważ jednak filmy te zostały wydane podczas II wojny światowej, nie było żadnych premier. Pierwsza duża premiera czerwonego dywanu Taylora odbyła się na A Date With Judy w 1948 roku

Foto: Getty Images

Audrey Hepburn (1953)

Audrey Hepburn odegrała swoją przełomową rolę w Rzymskie wakacje w 1953 r. – i tutaj pozuje do kamer na premierze. Aktorka wystąpiła w roli głównej w kilku kultowych filmach, w tym Śniadanie u Tiffany’ego i Sabriny.

Foto: Getty Images

Meryl Streep (1979)

Zanim Meryl Streep stała się jedną z najbardziej szanowanych postaci w filmie, aktorka pojawiła się w filmie Uwiedzenie Joe Tynana z 1979 roku. Oto ona jest na premierze z Costarem Alanem Aldą. Rok później aktorka dostała główną rolę w Kramer vs. Kramer, a reszta to historia …

Foto: Getty Images

Tom Cruise (1981)

Tom Cruise uczestniczył w premierze filmu Szkoła kadetów (jego debiut w filmie fabularnym) z ówczesną dziewczyną Heather Locklear w 1981 roku. Wkrótce potem status gwiazdy znacznie zwiększył się został, kiedy wystąpił w filmie Brat Pack wraz z nastoletnimi aktorami Robem Lowe i Emilio Estevez .

Foto: Getty Images

Meg Ryan (1981)

Meg Ryan stała się popularną aktorką po tym, jak zagrała w niektórych z najpopularniejszych komedii romantycznych z lat 80. i 90., w tym Kiedy Harry poznał Sally i Bezsenność w Seattle. Ale w 1981 roku aktorka dopiero zaczynała, kiedy zadebiutowała na czerwonym dywanie w swoim pierwszym filmie Rich and Famous.

Foto: Getty Images

Drew Barrymore (1982)

Urodzona w hollywoodzkiej rodzinie królewskiej (jej ojcem był aktor John Barrymore), Drew Barrymore roztopiła serca w całym kraju, kiedy pojawiła się na czerwonym dywanie w wieku 7 lat na premierze E.T. Stevena Spielberga.

Foto: Getty Images

Julia Roberts (1985)

Julia Roberts wzięła udział w premierze Uciekający pociąg i pozowała obok Jona Voighta na czerwonym dywanie. Wcześniej nagrodzona Oscarem aktorka miała drastycznie inną fryzurę niż kędzierzawe loki, z których stała się znana w filmach takich jak Mystic Pizza i Pretty Woman.

Foto: Getty Images

Tom Hanks (1986)

Przed wystąpieniem w przełomowej roli w filmie Duży, Tom Hanks był obecny na premierze jednego z jego wczesnych filmów: Nic wspólnego. Co za remis, prawda?

Foto: Getty Images

George Clooney (1988)

George Clooney był dobrze zapowiadającym się aktorem, kiedy uczestniczył w premierze Bliźniacy z ówczesną dziewczyną Kelly Preston.

Foto: Getty Images

Will Smith (1988)

Zanim Will Smith udał się do Kalifornii, gdzie zagrał w serialu Bejer z Bel- Air, aktor uczestniczył w 1988 MTV Video Music Awards z DJ Jazzy Jeff.

Foto: Getty Images

Brad Pitt (1988)

Pomimo pojawienia się w serialach takich jak Dzieciaki, kłopoty i my, pod koniec lat 80. Brad Pitt nie dostał swojej pierwszej ważnej roli filmowej, dopóki nie pojawił się w Thelmie i Louise w 1991 roku. Ale wcześniej zdążył na czerwony dywan, jak widać tutaj na premierze Czerwona gorączka.

Foto: Getty Images

Leonardo DiCaprio (1989)

Leonardo DiCaprio rozpoczął karierę w telewizji przed przyjściem do filmu na początku lat 90. Tutaj bierze udział w imprezie TJ Martell Music kilka lat przed swoimi dniami Dzieciaki, kłopoty i my.

Foto: Getty Images

Jennifer Aniston (1990)

Zanim zaczęła być sławna dzięki serialowi Przyjaciele, Jennifer Aniston zagrała w programie telewizyjnym NBC, Ferris Bueller. Wschodząca gwiazda bierze udział w imprezie branżowej, która ostatecznie utorowała drogę jej roli jako Rachel Green.

Foto: Getty Images

Reese Witherspoon (1991)

15-letnia Reese Witherspoon założyła stokrotkowy podkoszulek i czarne kowbojki na czerwony dywan podczas premiery swojego pierwszego filmu, Człowiek na Księżycu.

Foto: Getty Images

Gwyneth Paltrow (1991)

Gdy Gwyneth Paltrow rozpoczęła karierę aktorską (wystąpiła jako młoda Wendy w filmie Hook później w 1991 r.), wzięła udział w premierze Księcia Przypływów, gdzie zagrała jej matka, Blythe Danner.

Foto: Getty Images

Natalie Portman (1994)

Natalie Portman zadebiutowała jako aktorka w wieku 12 lat w Leon Zawodowiec, a na czerwony dywan trafiła dopiero na początku lat 90.

Foto: Getty Images

Kate Winslet (1996)

Brytyjska aktorka pojawiła się na premierze swojego pierwszego ważnego filmu, Rozważna i Romantyczna, w odważnie koronkowym kombinezonie. Za tę rolę była nominowana do nagrody Złotego Globu dla najlepszej aktorki drugoplanowej.

Foto: Getty Images

Amy Adams (1999)

Amy Adams wydaje się, że podobał się jej debiut na czerwonym dywanie, gdy uczestniczyła w premierze swojego pierwszego filmu Zabójcza piękność.

Foto: Getty Images

Anne Hathaway (1999)

Zdobywczyni nagrody Future Academy, Anne Hathaway, wygląda fajnie i swobodnie podczas pierwszej wizyty na czerwonym dywanie na imprezie FOX TV.

Foto: Getty Images

Emma Watson (2001)

Emma Watson została przygotowana na pierwszą premierę na czerwonym dywanie w wieku 11 lat do filmu Harry Potter i Kamień Czarnoksiężnika.

Foto: Getty Images

Melissa McCarthy (2001)

Kariera Melissy McCarthy skoczyła do góry w 2011 roku za rolę w Druhny, ale aktorka pracowała w branży już dekadę wcześniej – przede wszystkim w serialu Kochane kłopoty.

Foto: Getty Images

Bradley Cooper (2001)

Wielki przełom Bradleya Coopera miał miejsce w Kac Vegas,  ale wcześniej aktor był w telewizji w Alias.

Foto: Getty Images

Jennifer Lawrence (2007)

Jennifer Lawrence wyglądała naturalnie podczas 15. dorocznej nagrody Movieguide Faith and Values Awards. Aktorka szybko stała się regularnym gośiem na czerwonym dywanie, częściowo dzięki wygranej Oscara dla najlepszej aktorki w 2012 roku.

Foto: Getty Images

admin