Kate Winslet i Idris Elba w najnowszym filmie!

W zapowiedzi dystrybutora filmu ” Pomiędzy nami góry” możemy przeczytać : „Dwoje obcych sobie ludzi, którzy wychodzą cało z katastrofy małego samolotu, uwięzionych zostaje w niedostępnych, skutych lodem górach. Kiedy uświadamiają sobie, że spodziewana pomoc nie nadejdzie, zmuszeni są wyruszyć w kilkusetkilometrową podróż przez dziką okolicę. Po drodze muszą stawić czoło nie tylko niewyobrażalnym przeciwieństwom losu, lecz także nieoczekiwanej namiętności”

Film ten prawdziwa  mieszanka gatunkowa: dramat, romans, film przygodowy i survivalowy w jednym. Ten mix musiał okazać się niezwykle intrygujący, skoro role w nim przyjęli Kate Winslet i Idris Elba.

Obraz powstawał w Kanadzie, na granicy prowincji Alberta i Kolumbia Brytyjska. Praca w górach nie była łatwa. Ekipa codziennie helikopterem była dostarczana na miejsce zdjęć ze swoim sprzętem. Codziennie mieli też pięć różnych, potencjalnych scenariuszy, które realizowali w zależności od warunków pogodowych. Kate Winslet wykazała się profesjonalizmem, zanurzając się na potrzeby jednej ze scen w lodowatej wodzie. Co więcej, kręciła to ujęcie trzy razy. Scott Frank i J. Mills Goodloe napisali scenariusz, a poprawki naniósł Chris Weitz. Za kamerą stanął Hany Abu-Assad.

Film jest ekranizacją powieści Charlesa Martina. Produkcja przedstawia historię dwojga nieznajomych, pisarki Ashley Knox i lekarza Bena Payne’a, którym udaje się przeżyć katastrofę lotniczą. Uwięzieni w lasach Kolorado bohaterowie muszą wykorzystać wszystkie swoje umiejętności i instynkty, aby przeżyć w dziczy.

Zobaczcie co Kate Winslet mówi o filmie:

Film będziemy mogli obejrzeć w kinach od 20 października.

admin

6 Comments

  1. Ja uwielbiam właśnie takiego gatunku filmy, gdzie jest wszystkiego po trochu. Na pewno znajdzie się on na liście filmów, które chciałabym zobaczyć 😉
    Pozdrawiam 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *