Najbardziej zadziwiające prezenty świąteczne jakie dostały gwiazdy!

Są prezenty, które zawsze  są niechciane i tych nigdy nie należy kupować. Są też jednak takie, które nie widnieją na czarnej liście prezentów nieudanych, ale mogą się w takie zmienić, gdy trafią do rąk nieoodpowiedniej osoby. Coraz bliżej święta, wszyscy myślą o prezentach – gwiazdy też. Tyle, że podarki, jakie wręczają sobie bogaci i sławni, często bywają dość nietypowe.

Z założenia chciałyśmy, aby powstał ranking najdziwniejszych  podarunków , ale jeśli mamy być szczere, to trudno byłoby wprowadzić jakąkolwiek klasyfikację.  Nie jesteście w stanie uwierzyć, czym zostały obdarowane niektóre  gwiazdy…Byłyśmy w absolutnym szoku. Wy też będziecie!

GEORGE CLOONEY

Foto: Caitlin Cronenberg

„W 1972 roku dostałem od Jerrego Weintrauba wagon pociągu. To było straszne. Co ty z tym robisz? Siedzisz na twoim pojeździe i myślisz sobie że , tak naprawdę nie możesz tego natychmiast oddać” i dodaje  „Co ja daję? Daję ludziom szczęście”

CHARLIE HUNNAM

Foto: Caitlin Cronenberg

„Będąc w jednym z londyńskich hoteli, niemieccy ludzie podarowali mi ogromną lalkę, która wyglądała na żywą. Najgorsze w tym wszystkim było to, że musiałem przenieść ją przez cały hol, pełen ludzi. Możecie domyśleć się jakie były reakcje”

ELLE FANNING

Foto: Caitlin Cronenberg

„Jak byłam małą dziewczynką, ja i moja siostra miałyśmy taki okres, że cały czas rozmawiałyśmy o szkłach kontaktowych non stop. Aż podczas pewnych świąt, otrzymałam takie szkła. Nie bo w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ja nawet nie nosiłam okularów”.

ABBEY LEE

Foto: Caitlin Cronenberg

„Pewnego roku na Boże Narodzenie, kiedy miałem około 11 lat, mama dała mi deskę sedesową. Cała rodzina się z tego cieszyła. Nigdy jej nie wybaczyłam tego ”

ANDRÉ LEON TALLEY

Foto: Caitlin Cronenberg

„Najdziwniejszym prezentem, jaki kiedykolwiek otrzymałem, był skradziony rower Hermès od Anny Wintour”

STEVE BUSCEMI

Foto: Caitlin Cronenberg

„Jestem okropnym dawcą prezentów świątecznych, ale  najlepszym prezentem, jaki  ja dostałem, był manekin brzuchomówcy Jerry’ego Mahoneya. Całkiem dobrze, prawda? ”

LOLA FLANERY

Foto: Caitlin Cronenberg

„Najgorszy prezent, jaki kiedykolwiek otrzymałem, pochodził od mojego dziadka kiedy na Boże Narodzenie  przyniósł mi Poo Pourri – odświeżacz powietrza do łazienki”

JAKE GYLLENHAAL

Foto: Caitlin Cronenberg

„Dostałam super wymyślną, japońską toaletę Toto, która ma własny bidet i podgrzewane siedzenie, a gdy się do niego zbliżasz, siedzenie podnosi się ”

NICOLAS CAGE

Foto: Caitlin Cronenberg

„Sweter, który był ręcznie wykonany z wielkim reniferem z przodu”

EMMA THOMPSON

Foto: Caitlin Cronenberg

„Najgorszy prezent jaki otrzymałem był od mojej starej ciotki Mill, który wysłała mi na wpół zjedzony batonik”

DIANE KRUGER

Foto: Caitlin Cronenberg

„Najgorszym prezentem, jaki kiedykolwiek dostałem, była chłodziarka do wina, z jednego z tych sklepów w Ameryce, który ma wynalazki …  Aby schłodzić jedną butelkę wina to musisz mieć na to 45 minut, a najgorsze w tym było, że zajmowało to bardzo dużo miejsca”.

 

 

admin