Najlepsza piżama na niedzielne przedpołudnie

Piżama to jedna z ważniejszych części naszej garderoby – w końcu spędzamy w niej około ośmiu godzin każdej nocy! Wybierając bieliznę nocną z wyjątkową starannością powinnyśmy patrzeć na jakość materiałów z jakich została uszyta. Piżama obowiązkowo powinna być wykonana z naturalnych materiałów, z jak najmniejszą domieszką tych sztucznych. Najlepiej jest wybierać kroje luźniejsze oraz koszule nocne. Ważne, aby piżama nie krepowała ruchów, co dodatkowo pozytywnie wpływa to na zdrowie naszej skóry a tym samym całego organizmu. Zapewnia nam też spokojny i niezakłócony niczym sen. Należy też pamiętać, że jakość naszego snu wpływa także na naszą urodę, więc czemu nie miałybyśmy się pod tym kątem rozpieszczać?

MROVCA

Znakiem rozpoznawczym zmysłowych projektów firmy są nietypowe i unikatowe materiały – miękkie wełny, delikatne jedwabie i szlachetne bawełny

web: mrovca.com

Hello Morning Sleepwear

Hello Morning Sleepwear to marka produkująca niezwykle gustowne piżamy dla kobiet o oryginalnym stylu, w których nie tylko będziesz czuła się doskonale w łóżku, ale równie dobrze sprawdzą się w leniwe dni w domowym zaciszu.

web: hellomorning.pl

Oh! Zuza

Oh! Zuza to marka stworzona dla nowoczesnych kobiet, które czerpią z życia pełnymi garściami, poszukują namiętności, smaków i zachwytów, śledzą najnowsze trendy i cenią sobie ubrania wysokiej jakości.

web: ohzuza.com


SOVL

SOVL, czyli sleep & love to marka stworzona z miłości do pięknych snów.  To polskie projekty i wykonanie, idealne nie tylko dla miłośniczek klasycznych fasonów, ale również kobiet ceniących nieprzeciętne i oryginalne kroje.

web: sovl.pl

Vanilla night&day

Każdy model, każda koszula nocna to małe dzieło sztuki tworzone z najlepszej wiskozy, jedwabiu i najpiękniejszych koronek, dzięki którym poczujesz się ekskluzywnie i komfortowowe własnej sypialni każdego dnia.

web: vnd.pl 

 

admin