Najlepsze makijaże z „czerwonego dywanu”

Tegoroczny sezon na czerwonym dywanie jest teraz w pełnym rozkwicie, choć jest to wirtualna wersja tradycyjnych wielkich wieczorów. Wraz z nim pojawiają się oszałamiające efekty: od fantazyjnych upięć po makijaże, , które z pewnością wytyczają szlak trendów i  będą dominować przez następne dwanaście miesięcy.

Widzieliśmy już neonowe cienie do powiek na Nicoli Coughlan i klasyczną czerwoną szminkę na Margot Robbie na Złotych Globach w zeszłym miesiącu, a także graficzny niebieski eyeliner na długich, lśniących, platynowych włosach Yary Shahidi i Anyi Taylor Joy na Critics 'Choice Awards.

Każde wydarzenie na czerwonym dywanie ma swój własny, niepowtarzalny klimat, a tradycyjne ceremonie wręczania nagród, takie jak rozdanie Oscarów, są bardziej formalne i tradycyjne, w wyniku czego stylizacje   wyglądają  na bardziej klasyczne. Są też bardziej luźne wydarzenia, takie jak Critics Choice Awards, które zawsze pozwalają celebrytom na nieco śmielsze wybory dotyczące włosów i makijażu (wskazując na neonowe cienie do powiek). Następnie jest Met Gala, która zasługuje na całą kategorię za kapryśne interpretacje swoich unikalnych corocznych tematów, od „Obozu: Notatki o modzie” w 2019 r. Po „Niebiańskie ciała: moda i katolicka wyobraźnia” w 2018.

Czekając na kolejną odsłonę kolejnego czerwonego dywanu, pomyśleliśmy, że przyjrzymy się klasycznym, odważnym, eksperymentalnym i legendarnym wyglądom, które trafiały na pierwsze strony gazet przez wszystkie minione lata.

Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii:

Rihanna – CFDA Fashion Awards 2014

FOTO: GETTY IMAGES

Gigi Hadid – Met Gala 2019

FOTO: GETTY IMAGES

Lady Gaga – Met Gala 2019

FOTO: GETTY IMAGES

Dua Lipa – Grammy Awards 2020

FOTO: GETTY IMAGES

Tracee Ellis Ross – Golden Globes 2018

FOTO: GETTY IMAGES

Lady Gaga – Golden Globes 2019

FOTO: GETTY IMAGES

Lupita Nyong’o – Critics Choice 2020

FOTO: GETTY IMAGES

Kim Kardashian – Met Gala 2019

FOTO: GETTY IMAGES

Janelle Monae – Oscars 2020

FOTO: GETTY IMAGES

Sienna Miller – Golden Globes 2007

FOTO: PA PHOTOS

Halle Berry – Oscars 2002

FOTO: PA PHOTOS

Lady Gaga – Grammy Awards 2018

FOTO: GETTY IMAGES

Emily Blunt – Golden Globes 2019

FOTO: PA PHOTOS

Angelina Jolie – Oscars 2004

FOTO: PA PHOTOS

Rita Ora – Grammy Awards 2018

FOTO: GETTY IMAGES

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *