Najlepsze salony fryzjerskie w Londynie

Pewnie nie raz i nie dwa trafiliście na fotel fryzjera, który nie bardzo znał się na swoim fachu. Zamiast końcówek obciął 10 cm włosów, a zamiast ładnego blondu zrobił Wam żółty. Poszukiwania „Tego Jedynego”, czyli fryzjera idealnego, bywają żmudne. Nasuwa się pytanie: jak znaleźć idealnego fryzjera, który wykreuje twój nowy wizerunek, a wizyta w jego salonie będzie chwilą odpoczynku i relaksu? My postanowiliśmy wybrać się do Londynu i znaleźć odpowiedź.

Larry King

web: larryking 

Adres: 34-36 Harrington Road, London, SW7 3ND

Idealne miejsce, jeśli chcesz jednocześnie zmienić kolor włosów jak i ich kształt. Fryzjerzy z tego salonu pracują dla takich klientów jak Pixie Lott, Neelam Gill czy Estee Lalonde.

Duck & Dry

web: duckanddry 

Adres: 28 Market Place, London W1W 8AW.

Ten super  salon to miejsce, w którym można spędzać czas z przyjaciółkami na pielęgnacji włosów a przy okazji napić się dobrej kawy.

Josh Wood Colour 

web: joshwoodcolour.com

Adres: 6 Lansdowne Mews, London W11 3AN

Zdecydowanie jest to królestwo dla osób, które będą chciały zmienić kolor włosów. Josh Wooda i jego zespoł super stylistów, to miłośnicy koloryzacji.

Percy & Reed

web: percyandreed.com

Adres: 1 Fournier Street London, E1 6QE

Salon znajduje się we wschodniej części Londynu , w dzielnicy Spitalfields. Cały salon utrzymamy jest w stylu retro, a każdemu styliście potrzebna jest tylko chwila, aby odnaleźć odpowiednią fryzurę.

Nicola Clarke

web: nicolaclarkeatjohnfrieda

Adres: 58-59 Margaret Street, London, W1

Dzięki pochlebnej metodzie pracy Nicoli,  zyskała godną pozazdroszczenia listę klientów, w tym Kate Winslet, Kate Moss i Cate Blanchett. Jej nowo otwarty salon w siecie Johna Frieda obejmuje gwiezdny skład fryzjerów.

admin