Oto 6 lekcji stylu jakie powinnaś poznać od Francuzek

Mamy wrażenie, że o stylu francuskich kobiet napisano już prawie wszystko  na wszelkie możliwe sposoby, począwszy od ubioru, makijażu i stylu bycia.  A jednak będąc  w Paryżu, zaczęłyśmy obserwować kobiety na ulicy. Ich  prostota stylu nas uwiodła. Nie bez znaczenia mówi się, że Paryżanki mają najlepszy styl na świecie. Zdecydowanie zgadzamy się z tą tezą. Wiele z tych zasad – jak kupowanie mniej i mądrzej – to idee, które  zaczęłyśmy stosować i zawsze sprawiają, że czujemy się bardziej stylowo. 

Poza tym  francuski styl uliczny i lekcje mody, których nauczyłyśmy się od prawdziwych paryskich kobiet, zrobiły na nas ogromne wrażenie. A przede wszystkim w końcu  nauczyłyśmy  się ubierać jak Francuzki, nawet gdy jesteśmy daleko od Paryża.  

Przewińcie w dół i poznajcie 6 sekretnych lekcji o  Francuzek.

Lekcja 1: Ubieraj się w  neutralne kolory od stóp do głowy

Jedną z pierwszych zasad stylu, jaka poznałyśmy od  Francuzek, było trzymanie się neutralnych kolorów,  takich jak czarny, brązowy, beż i biały. Francuzki mają tendencję do noszenia strojów sezonowych, które nie są związane z trendami, więc są to ubrania, które można nosić wielokrotnie. 

Lekcja 2: Botki są niezbędne 

Może to za sprawą, że Paryż jest miastem spacerującym, a buty za kostkę są niezbędne aby pasowały do francuskiego stylu. To idealne połączenie praktyczności i fajności. 

Lekcja 3: Kiedy masz wątpliwości, noś odzież męską szytą na miarę 

Foto: LEIASFEZ

Szukaj ubrań, które są luźne, ale dopasowane i stylizuj je na wszystko, od T-shirtu po spodnie. 

Lekcja 4: Zdobądź kombinezon

Możesz stylizować je z praktycznymi butami  lub ubrać z  obcasami.

Lekcja 5: Pomiń niewygodne obcasy 

Francuskie kobiety raczej unikają niebotycznych szpilek. Zamiast tego noszą wygodne buty, takie jak mokasyny lub niskie obcasy, które mogą pasować zarówno w ciągu   dnia i nocy. 

Lekcja 6: Kup torbę, którą możesz nosić wszędzie 

Torby, które noszą francuskie kobiety, są bardzo wszechstronne i mają tendencję do unikania wszystkiego, co jest zbyt modne. 

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *