Podążając za stylem dziewczyny z Lodnynu

Ostatnio mamy obsesję na punkcie  londyńskiej influencerki Ume-Romaan Sacranie, której największym zamiłowaniem jest łączenie street stylu z  wykwintnym krawiectwem. Ume  często umie dowodzić, że czasami mniej znaczy więcej, jeśli chodzi o dobór strojów. „Zanim cokolwiek kupię, zawsze biorę pod uwagę, jak ponadczasowy i wszechstronny jest ten strój” wyjaśnia Ume-Romaan. „Lubię być świadoma moich wyborów związanych z zakupami, więc staram się kupować odzież i   akcesoria na lata. Podoba się mi pomysł zbudowania wyrafinowanej garderoby, więc dla mnie kluczowym jest, aby nowe elementy współpracowały ze mną”.

FOTO: UMEROMAAN

Ume ujawnia też, że nie lubi kupować kierując się impulsem: „Jeśli chcę kupić coś droższego, to potrafię zastanowić nad tym kilka miesięcy, czasami lat. Nigdy nie kupiłam czegoś , co jest modne w danym czasie”.

FOTO: UMEROMAAN

Co sprawia, że jej stroje wyglądają na tak drogie, nawet jeśli tak nie jest? „Szczerze mówiąc, nie myślę o tym zbyt mocno, myślę, że francuskie kobiety naprawdę opanowały formułę ubierania się bez wysiłku,  wyglądając przy tym świetnie, więc staram się podążać za ich przykładem, nosząc to, co instynktownie wygląda dobrze. Uważam też, że dopasowanie jest naprawdę kluczowe, a dopasowany krój sprawia jakby wszystko było połączone”.

FOTO: UMEROMAAN

Kontynuuj przewijanie, aby zobaczyć niektóre z naszych ulubionych przykładów stylu Umy-Romaan, a następnie zrób zakupy!

Figl – Płaszcz zapinany na ozdobne napy

Cena: 299 zł

Gdzie: figl.pl

Fash – Marynarka Anter

Cena: 720 zł

Gdzie: fash.com.pl

Fabya – Sweter w arany

Cena: 170 zł

Gdzie: fabya.com

Pepe Jeans – Jeans

Cena: 479,90 zł

Gdzie: answear.com

Silvian Heach – Sukienka

Cena: 739,90 zł

Gdzie: answear.com

Geox – Botki

Cena: 349,90 zł

Gdzie: answear.com 

Mum&Co – Torba Bucket

Cena: 690 zł

Gdzie: mumand.co

 

 

 

admin