Podglądamy jak wygląda trasa 24K Magic Tour

Bruno Mars długo kazał czekać swoim fanom na nowy album i trasę koncertową „24K Magic Tour”. Muzyk proponuje to, z czego najbardziej słynie – proste i nieskomplikowane melodie czerpiące garściami z  najlepszych wzorców.  Koncerty Marsa są do perfekcji przygotowane. Najpierw trochę się pobawimy i potańczmy, a potem przyjdzie czas na trochę romantyzmu i odpoczynku, tylko po aby powrócić do roztańczonych rytmów. Nie zabraknie również kokieterii skierowanej w kierunku widowni i fajerwerków na zakończenie.

Trasa koncertowa, która rozpoczęła się w Europie trwa już od kilku miesięcy, a obecnie Bruno Mars wraz ze swoim zespołem koncertuje po Stanach Zjednoczonych. Obejrzyjcie naszą galerię i zobaczcie najciekawsze momenty z trasy.

 

admin

11 Comments

  1. Bruno Mars do mnie zupełnie nie przemawia. Ale widzę, że wszystko jest świetnie dograne. Uwielbiam takie koncerty, gdzie jest dobre nagłośnienie (takie, które pomimo mega głośności nie „zabija” moich uszu), scena jest fajne rozbudowana (catwalk daje naprawdę dużo możliwości kontaktu gwiazdy z fanami) i oprawa graficzna współgra z muzyką. Ja tak sobie jeżdżę za Depeche Mode i już czekam na 3 nadchodzące koncerty w Polsce.

  2. Nie jest to wokalista ktorego jakos bardziej sloucham , aczkolwiek lubie kilka jego piosenek 😉 Ale ogólnie to świetnie złożony post . Świetne zdjęcia .
    Pozdrawiam :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *