Podpowiadamy w co ubrać się na koncert

Bez względu na to jakiej muzyki słuchasz, pójście na koncert wiąże się z dwiema rzeczami: po pierwsze czujesz się ekstatycznie szczęśliwa, a po drugie masz zapełniony telefon filmikami z koncertu, które za kilka dni nie będą dla Ciebie nic znaczyły. A co może sprawić, że będziesz czuła się jeszcze bardziej rewelacyjnie? Doskonale dobrana stylizacja! Czyli coś co jest wystarczająco wygodne abyś swobodnie przetańczyła całą noc i wyglądała stylowo.

Wolne ręce z mini torebką

Uwierz nam, wielka torebka na koncercie to przekleństwo…chyba, że chcesz przechowywać rzeczy wszystkich swoich przyjaciół. Zamiast tego weź ze sobą małą torebkę na pasku, w odjazdowym kolorze, która doda kobiecości całej stylizacji.

foto: guss

Wyrazisty top

Pamiętaj, top musi być przede wszystkim wygodny, niekrępujący ruchów i przede wszystkim kobiecy.

foto: elevenstory

Idealne jeansy

Jeansy z wysokim stanem zawsze się sprawdzają. Są wygodne i idealnie modelują sylwetkę. Jak się postarasz to zostaniesz dostrzeżona z ostatniego rzędu!

foto: zara

 Social media niezbędnik

Jeśli chcesz sterroryzować swoich znajomy na IG filmikami z koncertu musisz pamiętać o dodatkowym zasilaniu. Mały poręczny power bank załatwi sprawę… i idealnie mieści się do torebki

Tekst: Izabela Lewandowska

admin