#polecamy: BY THE MOON

W niebanalnej prostocie minimalizmu kryje się dużo więcej niż tylko sposób, w jaki wyglądamy. Do minimalizmu się dorasta. I jest to wybór bardzo świadomy. Nie każdy potrafi zrezygnować z możliwości, jakie daje moda i trzymać się prostoty. Minimalizm to zrobienie miejsca na to, co naprawdę kochamy, co najpiękniejsze i najlepsze. Wynika z podejścia do życia, jak również z rozsądnego wydawania pieniędzy. Jest racjonalny i ekonomiczny. Dla minimalistki ubraniowej komplementem będzie: „czysta forma”, „spokojny look” zamiast określeń: „olśniewająca” czy „bajeczny”.Taki styl doskonale sprawdza się w pracy, na wieczornych przyjęciach i w sytuacjach, wymagających dopracowanego, perfekcyjnego wyglądu. Jego wyznawcami są ludzie biznesu. Jest niezwykle bezpieczny, ponieważ prostota zawsze gwarantuje elegancję i wyczucie stylu.

Właśnie taką marką jest By The Moon, polska marka oddająca hołd minimalizmowi, wygodzie i idei slow fashion.  By The Moon to wygodny styl, wyrozumiały dla sylwetki, nieformalny i dający się łatwo ubrać. Miękkie, naturalne tkaniny o najwyższej jakości sprawiają, że noszenie tych ubrań jest prawdziwą przyjemnością.To niezła alternatywa dla mega kolorowych, ozdobnych i pełnych przepychu trendów a przede wszystkim to ucieczka przed jaskrawą i krzykliwą ostentacją.

 

admin

10 Comments

  1. Świetna propozycja, nie znałam wcześniej marki. Rzeczywiście łączy taką prostotę, klasykę, zdaje się z wygodą i wyczuciem 🙂

  2. Pierwszy raz słyszę o tej marce, chętnie zapoznam się z ich ofertą 🙂
    Pozdrawiam!

Comments are closed.