#polecamy: bynamesakke

Koszula to element garderoby, który na stałe wszedł do damskiej szafy. Obok dżinsów, eleganckich szpilek, trencza i małej czarne to klasyk, który powinna mieć każda stylowa kobieta.

Koszula swój prawdziwy rozkwit przeżyła w latach 90., gdy stała się jednym z podstawowych elementów ubioru bardzo dużej liczby kobiet. Jednak klasyczną białą koszulę docenili już znacznie wcześnie ludzie związani ze światem mody – Coco Chanel czy Yves Saint Laurent. Dla nich prawdziwie elegancką można było być jedynie w bluzce koszulowej i spódnicy.

Tak naprawdę tylko od nas zależy jaki model wybierzemy. W sezonie jesień zima na topie są koszule w kratę i te zdobione kwiatowym motywem. Jednak my w tej dziedzinie jesteśmy tradycjonalistkami i stawiamy na klasykę. Wybieramy białą koszulę, która jest najbardziej uniwersalnym ciuchem, jaki znamy.Pamiętacie, że elegancja wynikająca z wyrafinowanej prostoty nigdy nie straci swoich fanów.

Nam szczególnie przypadły do gustu koszule od marki bynamesakke. Historia bynamesakke zaczęła się w 2008  roku.  Od tego czasu pasja i poszukiwanie idealnych rozwiązań stały się siłą napędową marki. W początkowych latach brand stawiał na prostotę,później wykrystalizował się jego niepowtarzalny styl. Filozofią bynamesakke jest oferowanie wysokiej jakości odzieży typu basic ze 100 % bawełny.

Koszula wiązana

Cena: 320 zł

Gdzie: bynamesakke.com

Koszula z kieszeniami

Cena: 320 zł

Gdzie: bynamesakke.com

Koszula

Cena: 320 zł

Gdzie: bynamesakke.com

Koszula

Cena: 320 zł

Gdzie: bynamesakke.com 

Koszula oversize

Cena: 498 zł

Gdzie: bynamessake.com

admin