#polecamy: endorfinella

Powiedzmy sobie to jasno: piżamy większości osób nie kojarzą się z atrakcyjnym wyglądem. Zazwyczaj wybiera się je mając na względzie głównie względy praktyczne – mają przede wszystkim nas ogrzewać w nocy. Z drugiej strony jednak okazuje się, że stereotyp mówiący, iż piżama z definicji nie jest szczególnie atrakcyjnym elementem garderoby nie jest bynajmniej prawdziwy. Można wybrać piżamy, które jednocześnie będą przyjemnie ogrzewały i pozwolą kobietom prezentować się atrakcyjnie nocą.

Każda kobieta wie, że satyna jest jednym z najbardziej seksownych materiałów. Pięknie połyskująca satyna kojarzy nam się z eleganckimi koszulami nocnymi, ale nikt nie powiedział, że nie można wykorzystywać jej również w piżamach! Piękna satynowa piżama to czysty seksapil i luksus. Dla wprowadzenia należytej atmosfery można uzupełnić efekt inwestując w satynową pościel.

My postanowiliśmy wybrać przyjrzeć się co proponuje nam marka Endorfinella, która produkuje ekskluzywną bieliznę nocną i loungewear, w których każda kobieta może poczuć się jak gwiazda.

GRANATOWA PIŻAMA WYKOŃCZONA KORONKĄ

Cena: 239 zł

Gdzie: endorfinella.com

RÓŻOWA PIŻAMA Z SZORTAMI

Cena: 169 zł

Gdzie: endorfinella.com

CZARNA PIŻAMA Z KORONKĄ

Cena: 169 zł

Gdzie: endorfinella.com

GRANATOWA KOSZULKA OZDOBIONA KORONKĄ

Cena: 139 zł

Gdzie: endorfinella.com

CZARNA KOSZULKA Z KORONKĄ

Cena: 159 zł

Gdzie: endorfinella.com

 

admin