#polecamy: make me bio

Przywiązujemy coraz większą uwagę do tego, co jemy, zmieniamy nasze nawyki żywieniowe, zaczynamy wystrzegać się produktów wysoko przetworzonych. Coraz większą wagę przywiązujemy też do kupowanych ubrań i ich jakości, wybierając te uszyte z naturalnych tkanin. Jednak przed zmianą kosmetyków na naturalne często bardzo długo się zastanawiamy. Dlaczego?  Wiąże się z tym obawa, co do ich skutecznego działania, brak wiedzy, co się w nich znajduje, trudność ze zrozumieniem składu, dość wysoka cena. Dochodzi do tego też natłok informacji, bo dzisiaj kosmetyki ekologiczne są bardzo popularne i dużo się o nich mówi i pisze. Często też nie do końca mamy świadomość tego, że kosmetyki za sprawą toksycznych i chemicznych substancji, które się w nich znajdują, mogą wpływać na pogorszenie się naszego stanu zdrowia.

Na własnej skórze sprawdziliśmy dla Was kosmetyki ekologiczne marki Make Me Bio . Producent obiecuje i słowa dotrzymuje – wszystkie kremy, szampony i maski jakie testowałyśmy, oparte są na naturalnych, polskich składnikach, które nie zawierają szkodliwych dla zdrowia parabenów, olejów mineralnych, silikonów i syntetycznych barwników, a dodatkowo są świetne i bardzo dobrze zrobiły naszym cerom i włosom. A  może Wy  znajdziecie coś dla siebie?

Receptura 173 – sprężystość

Cena: 69 zł

Pragniesz niezależnie od wieku wciąż zdobywać świat? Uelastycznij skórę i rozciągnij swoje piękno w czasie! Krem możesz kupić tutaj.

Receptura 172- wzmocnienie

Cena: 68 zł

Nawet najdelikatniejsza kobieta zasługuje na wzmocnioną, odżywioną i nawilżoną cerę. Nadaj nowe, silne oblicze swojej skórze! Krem kupisz tutaj.

Maska do włosów

Cena: 59 zł

Spraw by Twoje włosy wyglądały pięknie i zdrowo dzięki nawilżająco – wygładzającej masce, przeznaczonej również do codziennej pielęgnacji. Produkt możesz kupić tutaj.

Szampon do włosów normalnych

Cena: 39 zł

Zadbaj o włosy normalne. Harmonijny bukiet składników roślinnych to doskonały sposób na codzienną pielęgnację. Produkt dostępny tutaj.

admin

7 Comments

  1. Nigdy nie slyszalam o tych produktach, zachęcają. Czesto zdarza sie, ze te reklamowane produkty z kazdej strony (i tez nie tanie) to zwykle buble…

  2. Pierwszy raz słyszę o tej marce, ale z chęcią zakupiłabym maske do włosów oraz szampon ostatnio próbuje znaleźć coś dobrego do moich włosów, więc to może pomoże 🙂

    • Naturalne kosmetyki już są coraz częściej wykorzystywane oraz coraz częściej po nie sięgamy, myślę że to dobre rozwiązanie dla alergików sama korzystam z naturalnych kosmetyków ale o tej firmie nie słyszałam pozdrawiam

  3. Brzmi interesująco, tylko szkoda, że nie ma na blogu i stronie żadnej wzmianki i składzie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *