#polecamy: Milena Płatek

Modzie łatwo jest ulec, zwłaszcza gdy jest się kobietą. Garderoba Carrie Bradshaw to marzenie niejednej z nas. Mimo wszystko warto wiedzieć, że wcale nie trzeba mieć wielkiej szafy, by wyglądać dobrze. Kate Moss zawsze nosi sprawdzony zestaw ubrań, bo zna klasyki i wie, w czym jej dobrze. 

Bluzki i koszule znakomicie sprawdzają się w wielu stylizacjach. Obecnie w modzie jest nonszalancja! Dlatego nie bójcie się eksperymentować i kupujcie odważne modele z  falbankami czy fantazyjnymi rękawami lub wykonane z niecodziennych materiałów. Gdzie kupicie takie modele? Proponujemy zajrzeć do internetowego sklepu Mileny Płatek.

 Milena Płatek to marka wychodząca z odpowiedzią na potrzeby współczesnych kobiet, ceniących sobie styl i wygodę. Projekty są dopracowane z dbałością o każdy detal, tak aby przynosić radość, inspiracje i satysfakcje z posiadanego produktu. Kolekcja Mileny Płatek podbiła serca wielu Klientek – również znanych polskich gwiazd i modowych blogerek. Aktualne trendy sezonu, unikatowe wzory, klasyczne fasony, oryginalne dodatki i modne stylizacje – w kolekcji znajdziesz eleganckie sukienki na specjalne okazje, spódniczki i bluzki do pracy, a także miękkie bluzy i kobiece marynarki na co dzień.

admin