#polecamy: PAPU

Nie ma co ukrywać, że  branża modowa stoi przed ogromnymi wyzwaniami i napięciami, które stanowią nieuniknione zagrożenie dla firm. Wielu z nas nie będzie teraz robić zakupów w ten sam sposób, ale nawet polubienie na Instagramie lub wiadomość wsparcia może zapewnić tym markom impuls do działania. Na pewno nie chcemy teraz, aby ktokolwiek czuł, że musi kupować więcej w czasach tak wzmożonego zamartwiania się, ale jednocześnie, po wielu latach pracy w branży modowej, chcemy wspierać marki i produkty, które kochamy i cenimy.

Zazwyczaj spędzamy dużo czasu na oglądaniu nowych produktów, więc co tydzień uzupełniamy  informacje o  produkty, które zwróciły naszą uwagę i które naprawdę się wyróżniają. 

Niezależnie od tego, czy chcesz kupić, przeglądać lub odkrywać coś nowego, przewiń w dół i odkryj nową markę jaką jest Papu . Oszaleliśmy na punkcie tej marki. Naszym zdaniem jest o wiele bardziej warta zainteresowania , niż popularne marki. 

Papu  jest szybko rozwijającą się marką z Finlandii , która znana jest z wysokiej jakości bawełny organicznej, graficznych i zabawnych nadruków unisex. Każda kolekcja opiera się na historii, zabawnych pomysłach i poczuciu humoru. 
Sprawdźcie, które modele wpadły nam w oko:

SWING GOWN

BOHEME DRESS

MIDI CIRCLE CULOTTES

BOHEME SHIRT

KANTO SHORT SLEEVE DRESS

TOTE, POWDER PEACH

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *