#polecamy: PAPU

Nie ma co ukrywać, że  branża modowa stoi przed ogromnymi wyzwaniami i napięciami, które stanowią nieuniknione zagrożenie dla firm. Wielu z nas nie będzie teraz robić zakupów w ten sam sposób, ale nawet polubienie na Instagramie lub wiadomość wsparcia może zapewnić tym markom impuls do działania. Na pewno nie chcemy teraz, aby ktokolwiek czuł, że musi kupować więcej w czasach tak wzmożonego zamartwiania się, ale jednocześnie, po wielu latach pracy w branży modowej, chcemy wspierać marki i produkty, które kochamy i cenimy.

Zazwyczaj spędzamy dużo czasu na oglądaniu nowych produktów, więc co tydzień uzupełniamy  informacje o  produkty, które zwróciły naszą uwagę i które naprawdę się wyróżniają. 

Niezależnie od tego, czy chcesz kupić, przeglądać lub odkrywać coś nowego, przewiń w dół i odkryj nową markę jaką jest Papu . Oszaleliśmy na punkcie tej marki. Naszym zdaniem jest o wiele bardziej warta zainteresowania , niż popularne marki. 

Papu  jest szybko rozwijającą się marką z Finlandii , która znana jest z wysokiej jakości bawełny organicznej, graficznych i zabawnych nadruków unisex. Każda kolekcja opiera się na historii, zabawnych pomysłach i poczuciu humoru. 
Sprawdźcie, które modele wpadły nam w oko:

SWING GOWN

BOHEME DRESS

MIDI CIRCLE CULOTTES

BOHEME SHIRT

KANTO SHORT SLEEVE DRESS

TOTE, POWDER PEACH

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *