#polecamy: Torebki od marki Badura

Torebka jest puentą stylizacji – i odpowiednio dobrana ożywi każdy strój.   Co ciekawe, źle dobrana torebka nie rzuca się aż tak w oczy, jak niepodpasowane buty czy chybiona biżuteria!

Historia pokazuje, to właśnie torebki stały się symbolem swoich czasów – w czasie II wojny światowej praktyczna torebka na ramię zapewniała kobietom swobodę ruchów i pasowały do obowiązujących w tych czasach skromnych strojów. Po wojnie wrócono do zapomnianej nonszalancji, w modzie były ozdobne kopertówki i te z krótkimi rączkami. Pod koniec XX wieku pojawiły się buntownicze plecaki i torby wielkości podręcznych walizek, szyte z tańszych i łatwo dostępnych materiałów – zarówno, jako bunt przeciwko ustalonemu ładowi, jak i znak, że nadeszła epoka, w której na nowo interpretowane jest to, co zmysłowe i kobiece.

My jednak mamy dobrą wiadomość dla kobiet, które lubią mieć przy sobie dosłownie wszystko. Tej jesieni formaty rozmiary torebek nie mają dużego znaczenia, ale muszą być przede wszystkim  funkcjonalne. Taką modę już od poprzedniego sezonu lansuje marka Balenciaga. Tym razem jej śladem poszła marka Badura. Jej  torby mogą być noszone  zarówno w ręku, jak i na ramieniu. Łączymy je z ubraniami podkreślającymi kobiecą sylwetkę (krótkie sukienki, dopasowane bluzki), ale też z oversize’owymi płaszczami typu trencz.

Czarna Torebka 

Cena: 449,99 zł

Gdzie: badura.pl

Ruda Torebka

Cena: 269, 99 zł

Gdzie: badura.pl

Czarna Torebka

Cena: 469,99 zł

Gdzie: badura.pl

Ruda Torebka

Cena: 449, 99 zł

Gdzie: badura.pl 

Czarna Torebka

Cena: 289,99 zł

Gdzie: badura.pl 

admin