#polecamy: Wenska

Akcesoria to kluczowe elementy każdego ubioru, które zawsze dodają szyku i elegancji, dlatego niezależnie od okazji, warto pamiętać o dopasowaniu odpowiednich dodatków. Nawet najprostsza stylizacja będzie wyglądała spektakularnie i wyróżniała się w tłumie, jeśli dobrze dobierzemy do niej torbę.


Jak wiadomo torebki damskie to jeden z ważniejszych dodatków każdej kobiecej stylizacji. Niezależnie od tego czy jest to formalna stylizacja czy mniej formalna, dobra i odpowiednio dobrana torebka zawsze będzie dna miejscu. Bogactwo wzorów i fasonów różnorodnych torebek to z kolei świetna okoliczność do tego by nieco poeksperymentować ze stylizacjami, z dobieraniem dodatków i łączeniem różnorodnych elementów. Inną torebkę dobierzemy bowiem do ciepłego płaszcza i inną do wieczorowej, eleganckiej torebki. Ciekawostką jest również to, że bardzo często kobiety mają też swoje ulubione torebki. Jedną najbliższą, najważniejszą, która jest najczęściej wybieraną torebką. Mając na uwadze różnorodne okoliczności, w jakich trzeba się pojawiać i różnorodne sytuacje, w których trzeba brać udział dobrze jest mieć kilka różnych torebek w swojej garderobie. Dzięki temu można za każdym razem stworzyć niezwykłą i niepowtarzalną stylizację na każde pojedyncze wyjście. Oczywiście, w zestawie powinny się znaleźć nie tylko wystawne i eleganckie torebki, ale również te mniej formalne. Przecież każda kobieta chce doskonale wyglądać nie tylko podczas oficjalnych wyjść i spotkań formalnych. Zwykłe wyjście na spacer, do parku, na zakupy czy na spotkanie z przyjaciółkami również jest świetną okazją do tego by wykreować dla siebie wyjątkową stylizację. Każde wyjście to nowa możliwość by uruchomić swoją wyobraźnię i dać wyraz swoim umiejętnościom stylizacyjnym.

Torebki marki Wenska zachwycają nas, dlatego je polecamy każdej z Was. Zapoznajcie się  kolekcją marki:

Torebka Anna- Piaskowa szarość

Cena: 600 zł

Gdzie: wenska.pl 

Filigranowa torebka o wielkim wnętrzu. Niewielka, lecz zaskakująco pojemna.

Torba Maria – Marynarski Granat

Cena: 800 zł

Gdzie: wenska.pl

Efekt poszukiwania torebki idealnej. Mieści całe codzienne życie.

Torba Maria- Koniakowy brąz

Cena: 800 zł

Gdzie: wenska.pl

Maria jest uszyta ze skóry z rodzinnej polskiej garbarni.

Torebka Anna- Czarna

Cena: 600 zł

Gdzie: wenska.pl 

Uszyta ze skóry bydlęcej, pochodzącej z jednej z moich ulubionych rodzinnych polskich garbarni.

admin

10 Comments

  1. Te torebki są naprawdę śliczne, jednak ja na co dzień preferuję sportowe lub płócienne torby – te zaś są świetne na jakąś większą okazję 🙂
    Buziaki :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *