Poznajemy zespoły glam, które dbają o wizerunek gwiazd

Już dzisiejszej nocy poznamy zwycięzców Oscarów. Ale Oscary, to też miejsce gdzie gwiazdy mogą pokazać się z jak najlepszej strony. Na parę tygodni przed galą mają już opracowane stylizacje, makijaże i fryzury, za którymi stoją sztaby ludzi. Poznajcie fryzjerów i makijażystów, którzy pomagają  gwiazdom takim jak Kim Kardashian, Lupita Nyong’o i innym, aby przygotować się na czerwony dywan. Na szczęście dla nas popularne gwiazdy, takie jak Kim i Lupita, a także Chrissy Teigen, Jennifer Lopez i inni, opublikowały zdjęcia, które pozwolą poznać nam tych ludzi, którzy pomagają im przygotować się do ekscytujących wydarzeń. Przewińcie naszą galerię  i sprawdźcie najlepszych fryzjerów i wizażystów w branży.

Lupita Nyong’o

Lupita Nyong’o podzieliła się  zdjęciem, na którym pokazuje swoją drużynę:  makijażysta Nickiem Barosem, który pracuje również  z takimi klientami, jak Tracee Ellis Ross i Winona Rider ;  fryzjerka Larry Sims  i stylistka mody Micaela Erlanger.

Foto: Instagram/@lupitanyongo

Gisele Bundchen

Modelka Gisele Bundchen jest przyzwyczajona do wielozadaniowości – i posiada rotacyjny skład wizażystów i fryzjerów, którzy przygotowują ją do  różnych sesji zdjęciowych. Gisele opublikowała to zdjęcie,  gdy wciąż karmiła córkę: „Co ja bym zrobił bez tej piękności po 15 godzinach lotu i tylko 3 godzinach snu?

Foto: Instagram/@gisele

Miranda Kerr

Miranda Kerr była bardzo wdzięczna za swój gotowy  look, który przygotował zespół glam, w skład którego weszli: fryzjerka Teddy Charles, charakteryzatorka Lisa Storey i stylistka garderoby Jessica Paster. Pozowali razem z Mirandą  i jej agentem Kristal Fox.

Foto: Instagram/@mirandakerr

Victoria Beckham

O wizerunek Victorii Beckham dba stylista włosów i długoletni przyjaciel, Ken Paves, który pracuje z takimi gwiazdami jak Eva Longoria, Carmen Electra i Jessica Simpson.

Foto: Instagram/@victoriabeckham

Kim Kardashian

Kim Kardashian pozwoliła nam podejrzeć, jak wizażysta Mario Dedivanovic i fryzjer Michael Silva pracują nad jej wizerunkiem, kiedy ona  przytula North.  Mario i Michael są ważnymi członkami zespołu glam Kim, którzy pracują z nią od lat.

Foto: Instagram/@kimkardashian

Emma Stone

Emma Stone została oszołomiona przez charakteryzatorkę Rachel Goodwin i fryzjerkę Marę Roszak, zanim wyszła na światło dzienne. Zarówno Rachel, jak i Mara zostały uhonorowane przez Marie Claire  nagrodą Image Maker Awards w 2018 roku. Ten zespół glam zasługuje aby być w centrum uwagi!

Foto: Instagram/@rachelgoodwinmakeup

Vanessa Kirby

Znana artystka makijażu Kate Lee podzieliła się tym zdjęciem z aktorką The Crown, Vanessą Kirby, zanim pojawiła się na czerwonym dywanie.  Kate Lee współpracowała również z  Lana Del Rey, Dakota Johnson i Jessica Chastain.

Foto: Instagram/@kateleemakeup

Chrissy Teigen

Chrissy Teigen polegała na makijażycie Allanie Avendaño, i fryzjerze David Lopez. Allan współpracuje  z gwiazdami takimi jak Nina Dobrev, Sarah Hyland i Camila Cabello, zaś David współpracuje  jako stylista fryzur dla gwiazd takich jak Ashley Graham i Hailey Baldwin.

Foto: Instagram/@chrissyteigen

Caitlyn Jenner

Caitlyn Jenner współpracuje z najlepszymi w branży, a za jej wizerunek płaci rodzina  Kardashian . Zarówno Jessica Diehl, jak i Jen Rade dbają o jej stylizacje,George Oribe każdego dnia dba o włosy, a Mark Carrasquillo zajmuje się makijażem.

Foto: Vanity Fair/Kathryn MacLeod

Doutzen Kroes

Modelka  polega na swoim zespole profesjonalistów, aby przygotować się do sesji zdjęciowych. Stylista włosów z Maroka, Ilham Mestour, zajmował się jej włosami, a dyrektor kreatywny Mo Karadag zastosował w ostatniej chwili błyszczyk do ust. Zespół supermodelki pracuje z Doutzen przed każdym pokazem  lub sesję zdjęciową.

Foto: Instagram/@doutzen

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez podzieliła się tym zdjęciem przed występem w programie nagród, gdzie fryzjer Lorenzo Martin poprawiał jej fryzurę. Lorenzo od ponad dziesięciu lat stylizuje  JLo. Pracował też  z innymi gwiazdami, w tym Britney Spears, Mariah Carey i Heidi Klum.

Foto: Instagram/@jlo

admin