Przepis na gładką skórę? Peeling od Boody Boom.

Peeling najlepiej stosować regularnie. Sprawi on, że skóra będzie młodsza i piękniejsza. Stanie się lepiej ukrwiona, bardziej elastyczna, poprawi się jej koloryt i co najważniejsze – będzie gładsza. Ponadto peelingiem nazywane są również kosmetyki dostępne w przeróżnych drogeriach, aptekach, które w swoim składzie posiadają substancje peelingujace.

My zdecydowanie jesteśmy zwolenniczkami peelingu kawowego od Boody Boom

Kawa ma szereg korzystnych właściwości dla naszego zdrowia. I dotyczy to nie tylko naparu, ale też samych ziaren. Te zmielone, użyte właśnie do peelingu, poprawiają elastyczność skóry i są skuteczną bronią w walce z cellulitem.

Peeling kawowy zyskał ogromną popularność. Po jego użyciu skóra staje się gładka, odświeżona i jest gotowa na kolejne zabiegi. Peeling kawowy możemy stosować zarówno na twarz, jak i na cellulit, by uzyskać jędrne uda i brzuch. Co ciekawe, kawa, a dokładniej peeling kawowy, powinny zastosować osoby, które mają problemy z kondycją włosów. Peeling skóry głowy stymuluje cebulki i wzmaga porost włosów, wzmacnia ich strukturę, wygładza, ociepla ich barwę i dodaje blasku.


admin