Przewodnik po okularach przeciwsłonecznych od Dolce & Gabbana

Najważniejszym elementem przy wyborze okularów przeciwsłonecznych jest właśnie ich dopasowanie do kształtu twarzy. Jeśli nie jesteś pewna czy Twoja twarz jest okrągła, kwadratowa, owalna lub w kształcie serca mamy dobry sposób na sprawdzenie. Stań przed lustrem, zaczesz włosy na uszy tak, aby odkryć twarz, a następnie porównaj proporcje czoła, kości policzkowych, żuchwy i podbródka z poniższymi opisami. Dalej, pozostanie Ci jedynie wybór najładniejszego modelu .

Okulary przeciwsłoneczne  od Dolce & Gabbana  onieśmielają intensywnym kolorem i awangardowym kształtem. Niektóre modele wyglądają jak dzieła sztuki współczesnej, inne za to zastąpią wam lusterko.

Foto:InDigital

Foto:InDigital

Foto:InDigital

Foto:InDigital

Foto:InDigital

Foto:InDigital

Foto:InDigital

Foto:InDigital

Foto:InDigital

admin

10 Comments

  1. Okulary bardzo ekstrawaganckie i na pewno nie dla zwykłych śmiertelników. aczkolwiek fajnie popatrzeć na takie dziwadła. kate-life-trends.blogspot.co,

  2. Jejku! Jakie cudaczne te okulary 😀 maja coś w sobie ! Oglądać mogę, ale sama raczej bym sie nie zdecydowała 😀 super wpis! Pozdrawiam ;*

  3. Mam wrażenie, że w modzie powstają co raz większe udziwnienia! Chyba nie jestem aż taka zwolenniczka, by nosić którykolwiek z modeli (pomijając fakt, że na żadne mnie pewnie nie stać :))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *