Rozmawiamy z makijażystą Beyonce – Sir Johnem

Nie jest tajemnicą, że gdy Beyoncé wprowadza zmiany w swoim stylu, niezależnie od tego, czy są to  długie warkoczyki  czy oczy w stylu dzikiego kota,  jest to natychmiastowy hit i każda dziewczyna chce wyglądać podobnie. Mieliśmy okazję poznać mężczyznę stojącego za najbardziej kultowymi czerwonymi ustami Beyonce, długoletniego charakteryzatora, L’Oréal Paris Celebrity Makeup Artist Beya Sir Johna . John odkrywa, że ​​stworzenie bezczelnie  czarującego makijażu  jest równie łatwe przy użyciu  tuszu do rzęs i odrobiny szminki . W wywiadzie, John dzieli się swoimi najlepszymi technikami makijażu i pielęgnacji skóry.

Flare! : Jak przygotowujesz skórę przed makijażem?

Przygotowanie skóry  do makijażu jest jednym z najważniejszych etapów, ponieważ  potrzebuję doskonałego płótna, aby uzyskać najlepszy efekt końcowy. Uwielbiam Clarisonic, takie  urządzenie, które idealnie oczyści twarz. Pomaga uzyskać naprawdę głębokie oczyszczenie i jest dobre aby usunąć cały makijaż. Następnie używam olejku różanego lub sprayu z wodą różaną i wykańczam  kremem nawilżającym, takim jak Hydra Genius lub Hydra Genius  Extra Dry Skin, który jest idealny na zimę.

Flare!: Jakie są twoje najlepsze wskazówki dotyczące długotrwałego makijażu?

Pielęgnacja skóry jest kluczem! Tak jak wspomniałem wcześnij, zacznij od doskonałego oczyszczenia, a następnie użyj matującego kremu nawilżającego, takiego jak Hydra Genius dla skóry tłustej, dzięki temu makijaż będzie trzymać się przez cały dzień. Kiedy wychodzisz na wielkie wyjście warto użyć półprzezroczystego proszku, takiego jak Proallall Pro Sweep & Lock Loose Setting Powder.

Flare! : Jakie produkty powinny znaleźć się w naszej kosmetyczce do makijażu na zimę?

Pomadka Color Riche Shine Lipstick i Color Riche Matte Lip Liner to połączenie doskonałej trwałości na każde wyjście. Wyrównaj całą wargę za pomocą wyściółki do ust, a następnie użyj pomadki Shine w celu uzyskania wielowymiarowego efektu. Podobnie jak w przypadku L’Oréal Revitalift Cicacream, świetnie sprawdzą się również nawilżające kosmetyki w podróży. Możesz umieścić go w swojej kosmetyczce  i po prostu używać ich, jak tylko będziesz potrzebować.

Flare!: Czy mógłbyś zdradzić triki makijażowe dla dziewczyn, które są ciągle są w  podróży? 

Najważniejszy jest korektor. Polecam  Infallible Pro Glow Concealer, jest świetny, ponieważ możesz go spakować do najmniejszej torby  i używać go w ciągu  całego dnia, jak tylko potrzebujesz. Pamiętaj tylko, aby nie stosować go w dużych ilości, aby nie stworzył się efekt suchej maski. Ważne jest też, aby twoje usta były cały czas nawilżone. Używaj pomadki ochronnej co parę godzin, a twój wygląd będzie cały czas świeży.

Flare!: Jakie trendy będą panować w 2018 roku, a co odejdzie w zapomnienie?

Zdecydowanie najważniejsze będą pierzaste rzęsy , które mają być naturalne. Odchodzimy od ciężkiego makijażu, a co za tym idzie, nie będziemy nakładać tony tuszu na rzęsy.

Flare!: Jakbyś miał wymienić swój najlepszy makijaż jaki zrobiłeś Beyonce to jaki to byłby?

No wiesz, każdy jest najlepszy hahahaha. A tak na serio to uwielbiam wygląd Beyonce z czerwonego dywanu na Tidal Event, gdzie miała na sobie  purpurową sukienkę. Wykończeniem tej stylizacji był delikatny makijaż, gdzie nałożyłem bronzer i złote cienie. Wrzeźbiłem też  kości policzkowe, oczodół i skronie. Możesz to zrobić za pomocą matowego bronzera w odcieniach szarości, takich jak odcienie w palecie Contallall Pro Contour.

 

admin