Skryte tajemnice Kate Moss

Brała udział w pokazach prawie wszystkich topowych marek świata mody, gościła na okładkach najlepszych magazynów, a kampanie reklamowe z jej udziałem zawsze okazują się sukcesem. Kate Moss, bo o niej oczywiście mowa, od wielu lat uważana jest za ikonę mody i wzór do naśladowania dla wielu kobiet. Chociaż mogłoby się wydawać, że w branży osiągnęła już wszystko, to nie osiada na laurach i cały czas pracuje z najlepszymi.

Foto: Getty

Kate Moss nie udziela wywiadów. „Nigdy nie narzekaj, nigdy nie wyjaśniaj” to jej mantra, którą powtarza od lat. Po długich namowach, zgodziła się z nami porozmawiać 5 minut i zdradzić nam kilka sekretów na temat jej urody

Odżywianie

„Staram się jeść zdrowo, a na pewno zdrowiej niż wcześniej. Zdałam sobie sprawę jakie to jest ważne. Niestety nie gotuję tak często jakbym chciała , ponieważ  jestem bardzo zajęta, ale jeśli mam czas, to możesz być pewna że zrobię dobrą pieczeń ale i też  przygotuję  dobre śniadania – jaja są moją mocną stroną. Wiesz, kiedy byłam młodsza, byłam tak mało wymagająca, że ​​nie musiałam się martwić o to co jem. Nie myślałam o tym i nie zastanawiałam się  nad tym. Uważałam, że są ważniejsze sprawy. Teraz zmieniłam priorytety. Od kiedy zaczęłam zdrowiej odżywiać się, czuję się znacznie lepiej , a pierwszą rzeczą, jaką zauważyłam, to poprawa wyglądu mojej skóry”.

Foto: Getty

Krem do twarzy
„Moja rutynowa pielęgnacja skóry jest naprawdę prosta. Nie mam czasu ani ochoty spędzać godzin w łazience, używając  tych wszystkich kremów do twarzy. Nie mogę  zrozumieć działania tych wszystkich  produktów i najchętniej  bym je wszystkie zmieszała. A tak poważnie, to według mnie krem powinien być najważniejszy, skuteczny i szybki”.

Maseczki do twarzy

„Niezależnie czy pracuję, czy mam dzień wolny, to staram się robić maseczki co parę dni. Z reguły robię je sama z balsamu do ciała i serum do twarzy. To wszystko co potrzebuję.  Nakładam taką maseczkę i siadam przed telewizorem. Lubię spędzać tak czas”.

Siłownia

„Nigdy nie byłem króliczkiem gimnastycznym ani czymś podobnym. Zawsze  czułam się źle kiedy kazali mi ćwiczyć, ale od momentu kiedy zauważyłam efekty, to zmieniłam zdanie. Czy wiesz że na samym początku straciłam 2 centymetry w 10 dni. To było niesamowite uczucie. Staram się ćwiczyć każdego dnia przez godzinę. To mi w zupełności wystarczy”.

Foto: Getty

Pielęgnacja włosów

„Mam wspaniałą fryzjerkę (Nicola Clarke w John Frieda) i ona jest  kluczową osobą w pielęgnacji moich włosów. Makijaż kocham i  sama mogę sobie zrobić, ale jeśli chodzi o włosy to wolę oddać komuś innemu.  Ufam Nicole w 100% . Możesz nie wierzyć, ale naprawdę nie robię żadnych skomplikowanych  zabiegów  na włosy .W ogóle mało co z nimi robię”.

Media społecznościowe

„Media społecznościowe to po prostu nie ja. Nigdy naprawdę nie lubiłem tego – tego całego „spojrzenia”. Dla mnie im więcej prywatności, tym lepiej, nie mówiąc ludziom, gdzie jestem i co robię. To bez sensu, po co wszyscy mają wiedzieć  z kim spędzam czas. Wszystko to jest przeciwieństwem tego, co chcę robić. Muszę żyć według własnych reguł”.

admin