Stylizacje z czerwonego dywanu MTV VMA

MTV Video Music Awards 2017 za nami. W tym roku niekwestionowanym liderem okazał się Kendrick Lamar, który zdobył aż sześć statuetek za teledysk „HUMBLE.” z jego ostatniej płyty „DAMN.”. Nagrodzono także Eda Sheerana (artysta roku) Taylor Swift i Zayna (współpraca roku), oraz Fifth Harmony za najlepszy teledysk popowy. Do wielkich przegranych tego roku trzeba zaliczyć Katy Perry, która była nominowana pięć razy, nie zdobyła jednak ani jednej statuetki. W rozdaniu nagród pominięto też wielki przebój lata – „Despacito” Luisa Fonsi.

Rozdanie nagród MTV budzi wiele emocji każdego lata. Co roku gwiazdy starają się zaskoczyć nie tylko widzów, ale i organizatorów gali. Postanowiłyśmy przyjrzeć się  stylizacjom z czerwonego dywanu.

admin

12 Comments

 1. OOoo, Demi jak zwykle wygląda pięknie! Wszystko się dopełnia. Podobają mi się też stylizacje Lorde i Noah, ale reszty już tak nie bardzo… szczerze? Wolę stylizacje Vanessy Hudgens z Coachelli

 2. Uwielbiam artystę jakim jest: Ed Sheeran. Tak żałuję, że bilety na jego koncert są tak drogie.
  Jestem natomiast zdziwiona, że utwór: „Despacito”, nie uzyskał żadnych nagród 😛
  Może ludzi mieli już dość 😛

  Stylizacje są chyba tak projektowane, aby były „piękne”, a jednocześnie by się rzucały w oczy i były (często) kontrowersyjne.
  Mi przypadła do gustu stylizacja: LORDE.
  Dość skromna, aczkolwiek piękna 🙂

  Życzę Ci miłego wieczorku Kochana!

 3. Zawsze jestem pod wrażeniem odwagi gwiazd. No większość stylizacji jest dla mnie tak okropna że nawet na Haloween bym nie założyła- ale ja się nie znam. Wielcy projektanci robią takie cuda, więc pewnie tak powinno być.
  Swoją drogą Vanessa Hudgens wygląda super. A Keshy się trochę przytyło 😛

 4. Te stroje mają coś w sobie, choć oczywiście nie są na co dzień 🙂 Podobnie jak koleżanki wyżej, ja również podziwiam celebytów za odwagę, a projektantów za fantazję 🙂
  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *