Tajemniczy duet Christiny Aguilery i Demi Lovato

Oczekiwanie na nowy muzyczny materiał Christiny Aguilery dobiegło końca dwa tygodnie temu, kiedy to Amazon udostępnił okładkę oraz tracklistę albumu “Liberation”, którego premiera przewidziana jest na czerwiec 2018. W tym samym dniu usłyszeliśmy nowy utwór “Accelerate”. Tydzień później wokalistka podarowała nam balladę “Twice”, a dziś do sieci trafiła kolejna kompozycja na którą czekało wielu fanów – “Fall In Line” nagrane wspólnie z Demi Lovato.

Utwór “Fall In Line” to najnowsza piosenka zapowiadająca nadchodzący krążek Christiny Aguilery, “Liberation”. Jest to już trzecia po “Accelerate” i “Twice” kompozycja promująca album. Za produkcję singla odpowiada amerykański wokalista i raper Jon Bellion. Sam utwór artystka wykona na żywo wraz Demi Lovato podczas nadchodzącej gali 2018 Billboard Music Award, która odbędzie się 20 maja.

Utwór ten będzie pierwszym utworem Aguilery z nowej ery, który zostanie wysłany do stacji radiowych – żaden z poprzednich kawałków, które usłyszeliśmy w ciągu ostatnich dwóch tygodniu nie został wysłany do radia przez wytwórnię wokalistki. Oznacza to więc, że “Fall In Line” będzie tak naprawdę pierwszym oficjalnym singlem promującym krążek “Liberation”. Premierowy utwór prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba?

 

admin