Te fryzury udowodnią, że długie boby zawsze wyglądają szykownie

Prawdopodobnie jedną z najczęściej pomijanych fryzur są włosy średniej długości. Pomiędzy krótkimi  cięciami na podbródku i długimi, lśniącymi warkoczami często zapominamy, jak eleganckie mogą być fryzury średniej długości. Ale teraz wydaje się, że to się zmienia.

Jest szansa, że ​​jeśli jesteś podobna do nas, szukasz sposobu, aby odświeżyć swój wygląd, a wszyscy wiemy, że najłatwiej to zrobić, używając nowej fryzury. Wygląda na to, że stylizacja, którą popierają dziewczyny z mody, to długi bob  zwany inaczej „lobem”.

Nagłe zainteresowanie właśnie taką fryzurą jest prawdopodobnie połączeniem dwóch kwestii: dziewczyny, które miały krótkie fryzury przed zamknięciem salonów fryzjerskich, a teraz zdecydowanie zrobiły się dłuższe i  osobami z dłuższymi włosami , które chcą zmienić coś w swoim looku.

Niezależnie od tego, nie można zaprzeczyć, że fryzura z długim bobem jest jedną z najbardziej ponadczasowych fryzur, jakie możesz wybrać i  że wygląda bajecznie niezależnie od rodzaju włosów i koloru, a przy tym można ją  stylizować na wiele sposobów. 

Poniżej znajdziesz nasze  ulubione  fryzury z długimi bobami, z których każda zainspiruje Cię do zmiany fryzury, kiedy tylko ponownie otworzą się salony fryzjerskie.

Foto: @BABBA
Foto: @MISSTPW

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *