Te gwiazdy nie korzystają z pomocy stylistów

Doskonały wygląd jest niemalże wpisany w bycie gwiazdą. Bardziej jednak od kreacji na czerwonym dywanie podziwiamy styl off duty, na który znane celebrytki stawiają na co dzień, przechadzając się po ulicy czy odprowadzając dzieci do przedszkola. To właśnie tymi stylizacjami warto się zainspirować!

Utarło się, że gwiazdy na co dzień korzystają ze wsparcia makijażystów, fryzjerów i stylistów. Wiele z nich przyznaje, że zanim pojawią się na czerwonym dywanie, spędzają kilka godzin na przygotowaniach. Okazuje się jednak, że nie wszystkie znane celebrytki potrzebują tak kompleksowej pomocy. Kilka dobrze znanych aktorek i piosenkarek na temat doboru odpowiedniej stylizacji  wie już na tyle dużo, że potrafią same odpowiednio zadbać o swój nieskazitelny wygląd.

Blake Lively

„Po prostu lubię to: uwielbiam design i kocham modę, a to jest sposób na kreatywność”

Foto: Getty Images

Erykah Badu

„Nie rozróżniam ubrań, które noszę w ciągu dnia  i te , które mam na  scenie. Mam jeden styl”  powiedziała  dla magazynu Vogue. „Nie pracuję ze stylistą i nigdy nie planuję tego, co zamierzam nosić”

Foto: Getty Images

Olivia Munn

„Jedynym powodem, dla którego nie pracuję ze  stylistą, jest to, że  jeśli  mieliby skrytykować moją stylizację, to wolałabym aby skrytykowali stylizację, którą sama wymyśliłam”

Foto: Getty Images

Diane Kruger

„Wypożyczam sukienki od projektantów, bo to w pewien sposób jest łatwiejsze” – wyjaśniła. „Oddajesz je i nie musisz iść na zakupy”

Foto: Getty Images

Kate Moss

„Ma bardzo konkretny pomysł na siebie i nie potrzebuje stylisty” –  skomentowała styl Kate, Sasha Charnin Morrison

Foto: Getty Images

Diane Keaton

„Uwielbiam ubrania” – powiedziała Keaton, znana ze swojego wyjątkowego stylu. „Ubieram się sama”

Foto: Getty Images

Taylor Momsen

„Wydaje mi się, że zwolnienie mojego stylisty pozwoliło mi być bardziej wolnym”

Foto: Getty Images

admin