Te gwiazdy umieją korzystać z życia będąc singlem

Minęło ponad dwadzieścia lat, odkąd Destiny’s Child śpiewały o byciu niezależną kobietą, ale życie singla wciąż jest piętnowane.Od ciągłego napływu pytań na temat tego, „kiedy planujesz ustatkować się”, po błędne przekonania, że ​​jesteś albo  imprezowiczką albo po prostu siedzisz w domu dusząc się w samotności. Tak naprawdę nikt nie pomyśli, że chcemy żyć  w pojedynkę i   jest naprawdę wiele powodów do uśmiechu żeby prowadzić takie życie.

Udowodniono, że osoby samotne angażują się bardziej społecznie i podobno mają większe poczucie wspólnoty, co jest bezpośrednio związane z jakością życia . Oprócz pragmatycznych argumentów, są też nieocenione korzyści wynikające z większej ilości czasu dla siebie i Twoich bliskich, randkowania z innymi osobami oraz zdolności do samowystarczalności. 

Przewińcie w dół i sprawdźcie, które gwiazdy  zdają  sobie sprawę z wartości bycia singlem i wolności  jaką mają. Sprawdźcie, co te  inspirujące a zarazem przezabawne kobiety mają do powiedzenia na temat życia bez partnera.

January Jones

Foto: Getty Images

W wywiadzie udzielonym Red Magazine w 2017 roku Jones zastanawiała się, co musiałoby zrobić, żeby zrezygnowała ze statusu singla. “Czy chcę partnera? Może. Ale nie czuję się nieszczęśliwa ani samotna”, dodając: “Musiałby być ktoś tak niesamowity, że chciałabym zrobić miejsce dla kogoś, kto przyczyniłby się do mojego szczęścia”. 

Emilia Clarke

Foto: Getty Images

W 2014 roku Clarke powiedziała  w InStyle, że mądrze wykorzystała czas kiedy była singlem:. “Ludzie ciągle pytają mnie, z kim teraz się spotykam, a prawda jest taka… poczekaj na to… nikogo” – powiedziała, dodając: „I to jest w porządku. W tej chwili zastanawiam się nad wieloma rzeczami. Myślę, że jako kobiety w naszej naturze leży wychowywanie kogoś innego. Czasami kosztem nas samych ”. 

Whoopi Goldberg

Foto: Getty Images

Podczas wywiadu dla The Tamron Hall Show w 2019 roku Goldberg wyznała, że po prostu nie dba czy jest z kimś związana: “Ludzie ciągle powtarzają, wiesz:„ Cóż, znajdziesz kogoś ”. Ale… ja nikogo nie szukam – powiedziała. „Jestem bardzo szczęśliwa. Nie chcę z nikim mieszkać – powiedziała. „Mam 20-letniego kota i  zostawia  w łóżku małe smakołyki dla każdego, kto nie jest mną. Wiem, co zrobi, jeśli kogoś przyprowadzę”.

Selena Gomez

Foto: Getty Images

„Jestem super, super singlem od dwóch lat i chcę wiedzieć, jak moja miłość będzie wyglądać dalej. Chcę, żeby to było prawdziwe i nie chcę, żeby było współzależne, niechlujne lub [mam] brak komunikacji ”- powiedziała  w The Zach Sang Show pod koniec 2019 roku i dodała: „Myślę, że kiedy się starzejesz, znajdujesz ludzi, którzy są dla Ciebie odpowiedni”. 

Kendall Jenner

Foto: Getty Images

Chociaż miała kilka głośnych romansów, a  teraz poważnie podchodzi do Devina Bookera, Jenner nigdy nie spieszyła się, by się ustatkować. W 2016 roku w rozmowie z Calvinem Kleinem modelka bardzo jasno wyraziła swoje stanowisko w tej sprawie. „Silna kobieta jest niezależna i nie potrzebuje mężczyzny”, powiedziała, „Ona może sama wejść do pokoju i nie przeszkadza jej to”.

Tracee Elliss Ross

Foto: Getty Images

„Zdaję sobie sprawę, że traktuję ideę życia w pojedynkę  z wielkim szacunkiem, ponieważ moim celem jest doświadczenie całego siebie samego”. Poruszyła również kwestię tego, że bycie samotną nie oznacza, że jest też zamknięta na pomysł spotkania się z kimś. „Jestem szczęśliwą  singielką, ale to nie znaczy, że nie jestem otwarta  i nie chcę związku. Ale dzięki mojemu wspaniałemu i solidnemu doświadczeniu bycia singlem nauczyłam się tworzyć produktywny związek z samotnością, naprawdę lubię swoje towarzystwo. ” 

Emma Watson

Foto: Getty Images

W 2019 roku Watson podczas wywiadu dla brytyjskiego Vogue’a przytoczyła  słynną frazę „samozatrudniony”: „Jeśli nie zbudowałeś domu, nie masz męża, nie masz dziecka i kończysz 30 lat  i nie znajdujesz się w jakimś niewiarygodnie bezpiecznym, stabilnym miejscu w swojej karierze, albo wciąż się zastanawiasz… To jest po prostu niesamowita ilość niepokoju ” i dodała: „Nigdy nie wierzyłam w całą gadkę„ Jestem szczęśliwym singlem ”… pomyślałam„ to jest totalna gadka ”. Zajęło mi to dużo czasu, ale jestem bardzo szczęśliwa  będąc singlem. Nazywam to byciem samozatrudnionym ”. 

Taylor Swift

Foto: Getty Images

Może wiele materiałów do pisania piosenek czerpie z jej historii randek, ale Swift mocno wierzy w traktowanie siebie bez względu na status związku. „Samotność to nie to samo, co bycie samotnym” – powiedziała piosenkarka. „Lubię robić rzeczy, które gloryfikują samotność. Kupuję świeczkę, która ładnie pachnie, gaszę światło i tworzę playlistę z cichymi piosenkami. Jeśli nie zachowujesz się, jakbyś zaraził się zarazą, kiedy jesteś sam w piątkowy wieczór i po prostu postrzegasz to jako szansę na samodzielną zabawę, to nie jest to  zły dzień ”.

Diane Keaton

Foto: Getty Images

Keaton jest siłą, z którą należy się liczyć. Zawsze emanowała energią zaciekłej niezależności, a według niej pochodzi ona z uświadomienia sobie, że „singiel” nie oznacza „samotny”. „Pamiętam, że kiedy byłam młoda, szczerze wierzyłam w jakiś absurdalny sposób, że znajdziesz kogoś, kto będzie osobą, z którą  będziesz żyć  do śmierci” – powiedziała Wenn. „Nie sądzę, że skoro nie jestem mężatką, moje życie stało się mniej… Ten mit starej panny to śmieć”.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *