Które piosenki Demi Lovato lubimy najbardziej?

Demi Lovato od dawna stała się otwartą książką, dzieląc się swoimi zmaganiami z nałogami, problemami ze zdrowiem psychicznym, zaburzeniami odżywiania i trudnościami rodzinnymi, pokonując cienką linię między życiem a śmiercią, aż do przedawkowania prawie śmiertelnego w lipcu 2018 r.

Teraz piosenkarka otwiera się bardziej niż kiedykolwiek, dzieląc się intymnymi szczegółami swojej hospitalizacji i tym co działo się w jej życiu po tym wydarzeniu, w swoim serialu dokumentalnym na YouTube “Demi Lovato: Dancing With the Devil”, którego premiera miała miejsce 23 marca.

Patrząc na Demi Lovato mieliśmy nieodparte wrażenie, że jest silną kobietą, która wie, czego chce od życia. Nikt z nas nie zdawał sobie sprawy jaki dramat odbywa się za zamkniętymi drzwiami.  Piosenkarka wykazała się niesamowitą odwagą opowiadając o swoim życiu w tak szczery sposób, co sprawia  , że ​​ten serial dokumentalny jest o wiele bardziej fascynujący.

Jesteśmy pod wielkim wrażeniem Demi Lovato i mamy nadzieję, że od teraz stanie się inspiracją dla wielu kobiet, które zmagają się z różnymi swoimi “demonami”. 

Serial  “Demi Lovato: Dancing With the Devil” można obejrzeć na YouTube. My jednak postanowiliśmy wybrać jej najlepsze piosenki.

Przewiń w dół i zobacz, które utwory Demi Lovato wpadły nam w ucho:

 What Other People Say

OK Not To Be OK

Sorry Not Sorry 

Stone Cold

Tell Me You Love Me 

Still Have Me

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *