Te utwory Bow Anderson lubimy najbardziej

Bow Anderson nie zawsze była skazana na bycie gwiazdą pop. Kiedy miała 13 lat wydawało się, że jej życie potoczyły się zupełnie inną drogą, ponieważ uprawiała akrobatykę i była w tym naprawdę dobra.Niestety, dziwaczny wypadek spowodował długotrwałą kontuzję, która zmusiła ją do porzucenia sportowej ścieżki i zmiany kursu. To co kiedyś wydawało się katastrofą, stało się wspaniałą okazją dla Bow , aby rozwinąć się w muzyce i urzeczywistnić te ukryte talenty w coś wspaniałego.

„Dzięki temu stałam się o wiele silniejszą osobą” – wyjaśnia Bow o przeciwnościach losu, które zapoczątkowały jej podróż do bycia gwiazdą popu. „Miałam 13 lat, kiedy miałam wypadek. Nie mogłam chodzić, musiałam mieć fizjoterapię. Nie mogłam spędzać czasu z przyjaciółmi. To był bardzo trudny i mroczny czas. To sprawiło, że dorosłam naprawdę szybko. Myślę, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu i nie byłabym tam, gdzie jestem dzisiaj, gdyby tak się nie stało ”.

Ta ambicja była siłą napędową, która sprawiła, że ​​Bow wyprowadziła się z domu w Edynburgu do Londynu, kiedy miała 19 lat. „Przyjechałam do Londynu i nikogo nie znałam, ale nigdy nie tęskniłam za domem, ponieważ wiedziałam, że właśnie to chcę zrobić ”.

Uświadomienie sobie, że naprawdę chciała śpiewać i tworzyć muzykę, pojawiło się, gdy dochodziła do siebie po kontuzji „Zachęcali mnie, bym spróbowała śpiewać” – powiedziała o swoich nauczycielach. „Podobało mi się to, ale nigdy nie sądziłam, że jestem wystarczająco dobra” – wyznaje Bow. „Z czasem jednak naprawdę się w to wciągnęłam. Obejrzałam film Dreamgirls i to było moje pierwsze wprowadzenie do dużej ilości muzyki Motown i soulowej i zakochałam się w tym. Wróciłam i posłuchałam klasyków, takich jak Etta James, Al Green i Otis Redding. Zakochałam się w muzyce, która płynie z serca. Muzyka, która jest wiarygodna i prawdziwa. Ciężko pracowałam i doszłam do punktu, w którym stwierdziłam, że jestem wystarczająco dobra więc dlaczego nie spróbować zrobić z tego kariery ” dodała.

Wiara w siebie, którą odkryła we wczesnych latach jako piosenkarka, sprawiła, że Bow wydała serię singli. My przedstawiamy naszą playlistę ulubionych utworów tej młodej wokalistki:

Heavy

Sweater

Island

New Wave

Hate That I Fell In Love With You

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *