Ubierz się jak Carrie Bradshaw z Seksu w Wielkim Mieście

Kto zna się na modzie tak dobrze jak Carrie Bradshaw? Główna bohaterka serialu „Seks w wielkim mieście” zasłynęła z genialnych stylizacji i świetnego wyczucia stylu. Najlepszym przykładem tego była jej rubryka w amerykańskim Vogue. Jeśli jesteś fanką tego serialu i uwielbiasz outity Carrie, koniecznie sprawdź nasze propozycje zestawów wzorowanych na „Seksie w wielkim mieście”

Carrie Bradshow to główna bohaterka kultowego serialu „Seks w wielkim mieście”. Pracuje jako freelancerka na zlecenie najważniejszych magazynów modowych. Pisze między innymi do amerykańskiego Vogue. Podobnie jak Miranda, Charlotte i Samantha świetnie się ubiera, a niektóre jej stylizacje na stałe wpisały się do kanonu współczesnej mody. Ubiory głównej bohaterki   „Seksu wielkim mieście” możesz odtworzyć z łatwością, wystarczy, że zastosujesz się do naszych rad.

Sukienka w stylu vintage
Carrie  szukała pary  butów za 300 $, które mogłaby ubierać z sukienką o wartości 5 $”.  Gdy ten wygląd po raz pierwszy pojawił się na antenie, wszyscy oszaleli.

Bluza boho
Carrie była  królową ubierania się warstwowo.

Futro
Jednym z najbardziej pamiętnych looków Carrie było jej futro (prawdopodobnie vintage). Niezależnie od tego, czy  założyła  na wieczorną imprezę, czy  na mecz baseballowy, zawsze wyglądała zjawiskowo.

Sweter + spódnica combo
Zgrabny sweter + mini spódniczka + botki = seksowna, ale niezbyt wyeksponowana.

Spódnica z tiulu
Co byś założyła, aby biegać po Paryżu? W  ostatnim odcinku  Carrie założyła spódnicę z tiulową  z błyszczącą marynarką. Magicznie!

admin