Wrangler z kolekcją White & Blue Logo

Nastała nowa era, gdzie fashioniści z całego świata zaczęli porzucać pragnienie, by się wyróżnić. Obowiązującym uniformem stały się klasyczne dżinsowe fasony. Chodzi o to, żeby wyglądać dokładnie tak, jak wszyscy. Taki nowy snobizm. Problem w tym, że młodzi normalsi  zorientowali się, że może i chcą wyglądać tak jak wszyscy, ale „trochę lepiej”. Zainspirowani potrzebami hipsterów nowej generacji, streetwearowi projektanci masowo zaczęli sięgać po denim. Szybko okazało się, że daje on większe możliwości od szykownych tkanin, a w dodatku ma walory praktyczne.

W najnowszej kolekcji marki Wrangler największą uwagę przyciągają  koszulki i topy z kultowym logo Wrangler zapisanym krojem pisma Kabel oraz wyrazistymi nadrukami, a linia ubrań denimowych jest delikatnie dekatyzowana. Skóra i sztruks z efektem znoszenia zastosowane w ramonesce oraz kurtki western wyściełane ciepłą tkaniną przypominającą baranie futro dodają kolekcji wyjątkowo nostalgicznego charakteru.

Bez wątpienia, reinterpretacja stylu lat 70. w wydaniu Wrangler stanowi stylową propozycję dla wszystkich fanów marki poszukujących elegancji i jedną z ciekawszych kolekcji na przestrzeni ostatnich lat. Zobaczcie jakie nam modele najbardziej przypadły do gustu:

admin

14 Comments

  1. Pamiętam jaki szał był kiedyś na tą firmę. Mam nawet gdzieś kurtkę od nich. Jakość rewelacyjna – prawdziwy jeans. Fajnie że moda lubi wracać.

  2. Moda zatacza kola czasowe …Wszystko teraz wraca 🙂 Ja osobiscie jeans uwielbiam . I pasuje do wszystkiego i jest ponadczasowy ,niestarzejacy sie 😉
    Niektóre te ubrania tylko takie nawymyslane jak z kosmosu moim zdaniem ..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *