Za kulisami : Charlize Theron

Żywiołowa, zdystansowana, z poczuciem humoru. Zrezygnowała z kariery modelki, bo… nie chciała się odchudzać. Ale i tak osiągnęła w życiu wszystko.

Charlize Theron urodziła się 7 sierpnia 1975 roku w Benoni, w Republice Południowej Afryki. W wieku 18 lat opuściła rodzinne strony i przeniosła się do Los Angeles. Charlize Theron zadebiutowała na ekranie w 1995 roku. Aktorka zagrała wówczas epizodyczną rolę w horrorze „Dzieci kukurydzy III: Miejskie żniwa”. Charlize Theron znana jest z takich filmów jak „Adwokat diabła”, „Hancock”, „Prometeusz”, „Mad Max: Na drodze gniewu” czy „Królewna Śnieżka i Łowca”. Za rolę w dramacie „Daleka północ” Charlize Theron była nominowana do Oscara. Aktorka jest również laureatką Nagrody im. Krzysztofa Kieślowskiego. W sumie na na swoim koncie Złotego Globa, Srebrnego Niedźwiedzia, dwie nagrody Critic’s Choice, Teen Choice, Złotego Satelitę, Nagrodę Amerykańskiej Gildii Aktorów Filmowych, Nagrodę NSFC oraz Nagrodę NBR. Charlize Theron jest również producentką filmową.

W wywiadzie dla „Variety” Charlize Theron opowiedziała o ciemniejszej stronie swoich przygotowań do  roli w filmie „Atomic Blonde” . Co powiedziała? Obejrzyjcie materiał:

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *