Znajdź swój zapach tego lata

Z wszystkich zmysłów węch jest tym, który tworzy najtrwalsze ślady pamięciowe. Prawdopodobieństwo, że coś zapamiętamy, gdy to poczujemy, jest 100 razy wyższe, niż gdy to usłyszymy, zobaczymy lub dotkniemy. Zapachy kojarzymy z wyjątkowymi dla nas osobami, miejscami i wydarzeniami. Zapachy wpływają na naszą pamięć, zdrowie i samopoczucie. Według profesora bioinżynierii z Harvardu, Davida A. Edwardsa, to jedyne sygnały sensoryczne, który przechodzą przez mózg.

Wybraliśmy dziewięć popularnych perfum, które warto kupić:

Lancôme La Nuit Trésor Musc Diamant

Woda perfumowana dla kobiet Lancôme La Nuit Trésor Diamant Blanc jest niczym wyjątkowy diament o olśniewającym blasku. Stanowi ucieleśnienie symbiozy wyrafinowanej nowoczesności ze zmysłowością, która opiera się upływowi czasu

Elie Saab Girl of Now

Odkryj kobiecość, delikatność, elegancję i wdzięk zamknięte w wodzie toaletowej Elie Saab Girl of Now! Ten zniewalający damski zapach porwie Twoje zmysły i przyciągnie uwagę otoczenia.

Armani Sì Fiori

Urocza i finezyjna woda perfumowana Armani Sì Fiori powstała z inspiracji prostym, lecz wyrafinowanym pięknem kwiatów. Olśniewający, wonny bukiet przypomina śródziemnomorski ogród, rozświetlony promieniami zachodzącego słońca. Autentyczność i poczucie wolności – Armani Sì Fiori stworzono dla kobiety, która pragnie żyć w zgodzie z samą sobą.

ArmaniLight di Gioia

Iskrzące i radosne perfumy inspirowane zachodem słońca – woda perfumowana Giorgio Armani Light di Gioia powstała w hołdzie dla natury i kobiecej autentyczności. Podkreśla osobowość każdej kobiety, która pragnie rozświetlić swoje prawdziwe ja, a do życia i świata podchodzi zawsze z pozytywnym nastawieniem.

Nina RicciLes Sorbets de Bella

Woda toaletowa Nina Ricci Les Sorbets de Bella stanowi wyraz optymizmu i absolutnego szczęścia. Ty też otul się w zapach, który zapewni Ci wspaniały nastrój przez cały dzień!

Viktor & RolfFlowerbomb

Viktor & Rolf Flowerbomb to syty, długotrwały kwiatowy zapach dla kobiet. Zanurz się w przyjemnej kąpieli płatków najbardziej aromatycznych kwiatów z całego świata. Pochłaniaj cudowne tony natury i daj się porwać uczuciom szczęścia oraz radości spowodowanej czystością i pięknem. Perfumy Flowerbomb są prawdziwym cudem wśród zapachów dla kobiet. Różowy nektar miłości skomponowany został z najbardziej szlachetnych składników i dzięki temu stał się numerem jeden na rynku perfum.

Paco Rabanne Olympéa Legend

Podkreśl swój urok i piękno. Damska woda perfumowana Rabanne Olympéa Legend to połączenie szlachetnej kwiatowej świeżości i orientalnych akordów.

Yves Saint LaurentMon Paris Floral

Pozbądź się zahamowani, znajdź równowagę między pasją i wolnością, brawurą i kobiecością. Damska woda perfumowana Yves Saint Laurent Mon Paris Floral łączy w sobie zmysłowość najwyższej jakości piżma z hipnotycznym akordem egzotycznego durmanu i intensywnością paczuli. Daj się ponieść żarowi miłości.

Karl LagerfeldFleur D’Orchidée

Woda perfumowana Karl Lagerfeld Fleur D’Orchidée to doskonały, nowoczesny zapach, który doda Ci niepowtarzalnej charyzmy i ułatwi osiąganie wytyczonych celów.

 

admin